بورسیه تحصیلی برای گیمرها

حمایت نهنگ ها از گیمر ها

نهنگ توکن های غیرمثلی Flying Falcon , پنجاه گیمر شرکت Axie Infinity را بورسیه کرد.سود حاصل از برنامه حمایت مالی در بین اعضای انجمن بازی توزیع خواهد شد.

گیمرهای NFT اکنون می توانند از طریق برنامه جدیدی که مورد حمایت بزرگترین سرمایه گذاران این صنعت قرار گرفته است ، بورسیه تحصیلی دریافت کنند.

مالک دیجیتال و نهنگ رمزنگاری مستعار Flying Falcon اولین کسی است که به برنامه “Sponsor-A-Scholar” راه اندازی شده توسط انجمن بازی های باز Yild Guild Games کمک کرده است.

Flying Falcon از طریق برنامه ۵۰ بازیکن Axie Infinity را پشتیبانی می کند. حامیان مالی می توانند رمز اصلی بازی ، Small Love Potion (SLP) را برای بازیکنان YGG برای استفاده در پرورش Axies – موجودات فانتزی کلکسیونی که در اکوسیستم Crypto-Tamagotchi بازی ساکن هستند ، اهدا کنند.

درآمد به سه روش تقسیم می شود که ۷۰٪ به بازیکن ، ۲۰٪ به مدیر جامعه YGG که بازیکن را تمرین و مدیریت می کند و ۱۰٪ نهایی به YGG برای پرداخت هزینه های بنزین و هزینه های تولید اختصاص می یابد.

در نوامبر ۲۰۲۰ ، یک Axie منفرد به قیمت ۳۰۰ اتر (ETH) فروخته شد که در آن زمان تقریباً ۱۳۰ هزار دلار ارزش داشت. در ماه فوریه ، Axie Infinity فاش کرد که ۹ قطعه زمین دیجیتالی در این بازی به قیمت ۸۸۸٫۲۵ اتر ، در آن زمان ۱٫۵ میلیون دلار فروخته شده بود.

YGG خود را به عنوان یک انجمن بازی غیرمتمرکز از بازیکنان و سرمایه گذاران توصیف می کند که از بازی های مبتنی بر NFT بازدهی کسب می کنند. این صندوق سرمایه گذاران را برای خرید دارایی های غیرقابل مصرف تولید کننده عملکرد جمع می کند. طبق گفته YGG ، در حال حاضر تعداد بیشتری بازیکن متقاضی دسترسی به بورس های تحصیلی بازی در مقایسه با دارایی های موجود در بازی برای تأمین تقاضا هستند. از ماه مارس ، عضویت سرور YGG’s Discord از ۲۵۰۰ به ۹،۰۰۰ رسیده است.

طبق گفته YGG ، جنبش بازی برای کسب درآمد در طی قفل های COVID-19 ، به ویژه در کشورهای در حال توسعه که تسکین بحران بسیار کمی ارائه شده ، محبوبیت بیشتری پیدا کرده است. با این حال ، این گزارش اضافه کرد که افزایش قیمت NFT باعث شده بسیاری از بازی ها برای افرادی که بیشترین سود را از بازی برای درآمد کسب می کنند هزینه های سنگینی را متحمل شود و این امر باعث ایجاد برنامه بورس YGG می شود.

همانطور که توسط Cointelegraph گزارش شده است ، Flying Falcon در اوایل فوریه حدود ۱٫۵ میلیون دلار صرف خرید دیجیتال در مترو مترو Axie Infinity کرد. صحبت از تصمیم خود برای حمایت از بازیکنان Axie از طریق برنامه YGG ، سرمایه گذار NFT اظهار داشت:

“آینده در metaverse است و کسانی که می توانند آن را پرورش دهند بازیکنان بازی های NFT هستند. در ساخت ملت های دیجیتال فردا ، باید اطمینان حاصل کنیم که این  افراد در جهان های مجازی بیش از دنیای امروز زندگی می کنند. “

YGG قصد دارد در آینده برنامه های بورس تحصیلی دیگر بازی های NFT را ارائه دهد ، در حالی که این مجموعه در حال حاضر از سایر بازی های مجهز به رمزنگاری ، از جمله League of Kingdoms The Sandbox و F1 Delta Time ، نشانه های غیرقابل استفاده را در اختیار دارد.

در ماه مارس ، YGG 1.32 میلیون دلار در مرحله رقابت با هدایت Delphi Digital جمع کرد.