مقاصد بانک های کره ای

خدمات رمزنگاری بانک Woori در کره

تعداد فزاینده ای از بانک های پیشرو کره جنوبی در حال تاسیس مشارکت های مشترک با مالکیت جزئی برای ورود به بازار نگهداری رمزنگاری ضمن رعایت مقررات محلی هستند.
خدمات رمزنگاری بانک Woori در کره

بر اساس گزارش ۱۱ ژوئیه از The Korean Economic Daily ، واحد بانکی این گروه ، گروه مالی Woori به آخرین موسسه مالی بزرگ کره جنوبی تبدیل شده است که اعلام می کند خدمات نگهداری دارایی های دیجیتال را راه اندازی می کند.

بانک ، با شرکت چاره ساز fintech مبتنی بر بیت کوین ، Coinplug ، همکاری می کند تا یک سرمایه گذاری مشترک برای نگهداری دارایی های دیجیتال ، D-Custody لقب بگیرد.

Coinplug بزرگترین سهامدار D-Custody خواهد بود و پس از آن Woori Bank قرار دارد. انتظار می رود سرمایه گذاری مشترک طی هفته های آینده ثبت شود.

قانون موجود کره ادعا می کند که نهادهای داخلی قادر به دسترسی به خدمات صرافی های رمزنگاری نیستند ، به این معنی که بانک های کشور فقط از طریق مشارکت های مشترک سرمایه گذاری سهام می توانند وارد بازار رمزنگاری شوند.

در حالی که ورود مستقیم بانک های محلی به بازار نگهداری دارایی های دیجیتال ممنوع است ، تعداد فزاینده ای از موسسات مالی بزرگ کره ای در حال راه اندازی سرمایه گذاری های مشترک با مالکیت جزئی برای دستیابی به جایگاه در صنعت هستند. یکی از نمایندگان بانک Woori اظهار داشت:

“در بازارهای خارج از کشور ، نگهداری دارایی های دیجیتال به یک عمل موفقیت آمیز و تثبیت شده در بین خدمات جدید ارائه شده توسط بانک ها تبدیل شده است.”

از آگوست سال ۲۰۲۰ ، چهار بانک از پنج بانک بزرگ کره جنوبی قصد خود را برای راه اندازی خدمات نگهداری رمزنگاری اعلام کرده اند ، از جمله Kookmin Bank ، Shinhan Bank ، NH Nonghyup Bank و Woori Bank.

کوکمین(Kookmin) ، بزرگترین موسسه مالی کشور ، قبل از تأسیس شرکت دارایی دیجیتال کره با همکاری صندوق سرمایه گذاری Hashed و شرکت خدمات بلاکچین محلی Haechi Labs در ماه نوامبر ، درخواست مارک تجاری برای خدمات نگهداری خود را درخواست کرده بود.

در ژوئن ۲۰۲۰ ، Nonghyup Bank یک کنسرسیوم خدمات مالی بلاکچین را با همکاری توسعه دهنده بلاکچین Hexlant راه اندازی کرد ، این گروه اعلام کرد که قصد دارد یک تجارت نگهداری را در کنار شرکت اطلاعات و ارتباطات کره راه اندازی کند.

در ژانویه ۲۰۲۱ ،بانک شینهان اعلام کرد که یک سرمایه گذاری استراتژیک در کنسرسیوم نگهداری رمزنگاری ، اعتماد کره به دارایی دیجیتال ، که توسط صرافی های بزرگ محلی ، Korbit پشتیبانی می شود ، انجام داده است.

آنچه که درباره کیف پول ارز دیجیتال باید بدانیم