خروج بیتکوین به 100 هزار بیت کوین

خروج بیت کوین از صرافی های متمرکز

صرافی های متمرکز سنگین ترین هفته برداشت بیت کوین خود را از نوامبر 2020 تجربه کرده اند.

خروج بیت کوین از صرافی های متمرکز

خروج بیت کوین از صرافی های متمرکز به بالاترین سطح خود از سال گذشته رسیده است و تقریباً ۴۰،۰۰۰ بیت کوین در هفت روز گذشته خارج شده است.

بر اساس گزارش Glassnode در ۲ آگوست The Week On-Chain ، خروج بیت کوین برای سومین بار از سپتامبر ۲۰۱۹ به بیش از ۱۰۰،۰۰۰ BTC در ماه افزایش یافته است. ارائه دهنده تجزیه و تحلیل زنجیره ای تخمین می زند که در حال حاضر فقط ۱۳٫۲ BTC در گردش است که پایین ترین سطح برای ۲۰۲۱٫

در این گزارش آمده است: “این نشان دهنده یک بازگشت تقریباً کامل از حجم ورودی قابل توجهی است که در جریان فروش ماه مه مشاهده شده است.”

خروج بیت کوین از صرافی های متمرکز

تغییر موقعیت خالص مبادله BTC – Glassnode

پس از سقوط شدید “پنجشنبه سیاه” که منجر به سقوط بیش از ۵۰ درصدی قیمت ارزهای رمزنگاری شده در کمتر از دو روز پس از ایالات متحده آمریکا شد ، خروجی ها در ماه آوریل ۲۰۲۰ به حدود ۱۵۰،۰۰۰ BTC در ماه رسید. رئیس جمهور ترامپ در ماه مارس با تشدید شیوع ویروس کرونا ، ممنوعیت سفر بین اروپا و آمریکا را اعلام کرد. علیرغم سقوط تهاجمی ، بیت کوین تا پایان ماه مه ۲۰۲۰ ۱۵۰ درصد رشد کرد و باعث انباشت سنگین شد.

جریانهای خروجی مجدداً در ماه نوامبر ۲۰۲۰ به ۱۵۰،۰۰۰ BTC در ماه نوامبر رسید ، زیرا بیت کوین برای ثبت رکورد بی سابقه قیمت خود در ۲۰،۰۰۰ دلار ، افزایش یافت و BTC در ماه بعد به بالاترین رکورد جدید تاریخ رسید.

Glassnode روندهای مختلف بین Coinbase و Binance را در بیشتر سال ۲۰۲۱ ذکر می کند ، در حالی که Coinbase خروجی های قابل توجهی را تجربه کرده است در حالی که Binance بزرگترین دریافت کننده BTC بوده است.

با این حال ، ذخایر بایننس در حال کاهش است و ۳۷۵۰۰ واحد بیت کوین (به ارزش تقریبا ۱٫۵ میلیارد دلار) در هفته گذشته از صرافی خارج شده است.

موجودی Coinbase در ماه ژوئن ثابت ماند. در حالی که صرافی ۳۰،۰۰۰ BTC در اواسط ماه ژوئیه دریافت کرد ، ۳۱،۰۰۰ BTC در هفته گذشته از پلت فرم خارج شد.

مطالب مرتبط: خروج روزانه ۲۰۰۰ بیت کوین از صرافی ها

با نگاهی به احساسات کلان ، ارائه دهنده تجزیه و تحلیل زنجیره ای به “معیار سرزندگی” خود برای شناسایی روند انباشت اشاره کرد.

این معیار که نسبت مجموع روزهای رمزارز از بین رفته و مجموع تمام روزهای رمزارز ایجاد شده را اندازه گیری می کند ، نشان دهنده روند انباشت گسترده پس از فروش فوری ماه مه است.

“به نظر می رسد که HODLing و انباشت محتمل ترین روند غالب در بازار زنجیره ای است.”

خروج بیت کوین از صرافی های متمرکز

نمودار نشاط BTC: Glassnode