;hia کارمزد معاملات زنجیره ای بیانگر تجمع فروش شد.

خروج روزانه ۲۰۰۰ بیت کوین از صرافی ها

خروج فزاینده بیت کوین از مبادلات متمرکز نشان می دهد که بازار بیت کوین می تواند در یک جمع آوری گسترده باشد.
بیت کوین ها روزانه از صرافی ها خارج میشوند

تعداد بیت کوین نگهداری شده در صرافی های متمرکز از اواخر ماه مه به طور مداوم کاهش می یابد ، تقریباً ۲،۰۰۰ BTC (ارزش تقریبی ۶۶ میلیون دلار با قیمت های فعلی) روزانه از مبادلات خارج می شود.

محققان متذکر شدند که در طی بازار گاوی منتهی به انفجار بیت کوین که به بالاترین میزان خود در حدود ۶۵۰۰۰ دلار رسیده بود ، تخلیه بی وقفه ذخایر سکه مبادله ای موضوع اصلی بود. به گزارش Glassnode بیشتر این بیت کوین به Grayscale GBTC Trust رفته یا توسط موسسات انباشته شده است ، که “باعث خروج خالص مداوم از مبادلات” می شود.

با این حال ، هنگامی که قیمت بیت کوین در ماه مه کاهش یافت ، با ارسال سکه به بورس برای تصفیه ، این روند معکوس شد. اکنون ، با افزایش میزان خروج ، حجم خالص انتقال دوباره به قلمرو منفی برگشته است.

” در ۱۴ روزه متحرک به طور میانگین ، به ویژه در دو هفته گذشته بازدهی مثبت بیشتری برای خروج ارز با نرخ ۲ هزار BTC در هر روز است.”

خروج روزانه 2000 بیت کوین از صرافی ها

حجم انتقال خالص BTC به / از صرافی ها: Glassnode

این گزارش همچنین خاطرنشان کرد که نسبت کارمزد معاملات زنجیره ای نشان داده شده توسط سپرده های مبادله ای در هفته گذشته به ۱۴٪ سلطه کاهش یافت ، پس از اوج کوتاه مدت به حدود ۱۷٪ در ماه مه.

این کارمزد زنجیره ای مرتبط با برداشت با افزایش قابل توجهی از ۳/۷٪ تا ۵/۴٪ در این ماه روبرو شد ، و این نشان دهنده افزایش اولویت تجمع بر فروش است.

به نظر می رسد کاهش ذخایر ارزی با افزایش جریان سرمایه به پروتکل های مالی غیرمتمرکز طی دو هفته گذشته همزمان شده است.

به گفته DeFiLlama ، ارزش کل قفل شده از ۲۶ ژوئن با افزایش از ۹۲ میلیارد دلار به ۱۱۱ میلیارد دلار ، ۲۱ درصد افزایش یافته است.