پذیرش ارزهای دیجیتال به‌عنوان روش پرداخت

خرید با دوج کوین از فروشگاهی در آمریکا

گزینه های پرداخت رمزارز ها برای کالاهای داخل فروشگاه و پمپ های بنزین در بیش از 600 خروجی ایالت ها در دسترس خواهد بود.

امروزه، پذیرش ارزهای دیجیتال به‌عنوان روش پرداختی، بیش‌از همیشه پیچیده به نظر می‌رسد و حامیان اصلی ارز دیجیتال مادر، مخالف آن هستند که برای خرید از کافه و کالاهایی همچون قهوه، از بیت‌کوین استفاده شود.

تاکنون مجموعه های زیادی پذیرش پرداخت با ارز دیجیتال را آزمایش کرده‌اند، اما کمبود تقاضا از سوی مشتریان، آن‌ها را به پشیمانی کشاند. به‌عنوان مثال، مجموعه بزرگی همچون Expedia پرداخت‌های بین‌کوین را از خدمات خود حذف کردند.

هم اکنون یک فروشگاه بزرگ رستوران و فروشگاه در ایالات متحده اعلام کرده است که پذیرش دوج کوین را  برای پرداخت مشتریان خود شروع  کرده و سایر مجموعه های ارزهای دیجیتال را از طریق مشارکت با پردازنده پرداخت رمزنگاری Flexa به عنوان روش پرداخت انتخاب می کند. گزینه های پرداخت ارز دیجیتال برای کالاهای داخل فروشگاه و پمپ های گاز در بیش از ۶۰۰ خروجی این ایالت در دسترس خواهد بود.

فروشگاه Sheetz اواخر این تابستان در “فروشگاه های کافه Sheetz” در عرضه گسترده در فروشگاه های خود ، از “فناوری پرداخت های خنثی از نظر آب و هوا” از Flexa (Flexa سریعترین و بدون کلاهبرداری پرداخت  شبکه ای را در جهان ارائه می دهد) استفاده خواهد کرد.

مشتریان فروشگاه های زنجیره ای همچنین می توانند حساب وفاداری My Sheetz Rewardz خود را با برنامه های دارای Flexa پیوند دهند. Trevor Filter ، بنیانگذار Flexa ، گفت:

با توجه به اینکه ارزهای دیجیتال به بالاترین حد  قیمتی خود رسیده اند ،باید گفت این واقعیت که سودهای واقعی و ملموسی برای معامله گرانی که آنها را پذیرفته اند به وجود آورد است  و تجربه جذابی را برای مشتری آفریده که نباید فراموش کرد.

فروشگاه Sheetz همچنین برای پذیرش پرداخت های ارز دیجیتال  به NCR شریک فناوری فروش خود مراجعه کرده است. این اقدام فروشگاه های آنها را به لیست فزاینده ای از مشاغل پذیرنده پرداخت ارز دیجیتال در سراسر جهان اضافه می کند.

اوایل این ماه تسلا تحت تأثیر بازارهای ارزهای رمزنگاری قرار گرفت و نشان داد که پس از شروع پذیرش BTC در اوایل فوریه ، دیگر پرداخت بیت کوین را به دلیل نگرانی های زیست محیطی قبول نمی کند. این شرکت به لیست فزاینده مشاغل پذیرنده پرداختاز طریق ارز دیجیتال پیوست.

شایان ذکر است که یک نظرسنجی که در اوایل سال جاری توسط Mastercard انجام شد ، نشان داد که حداکثر ۴۰٪ از پاسخ دهندگان در سراسر جهان علاقه مند به استفاده از ارز دیجیتال برای پرداخت در سال آینده هستند.

پرسش مدیر تسلا و جواب مثبت شرکت کنندگان