خرید بیتکوین از بیش از ۵۰۰ دستگاه خودپرداز در ایالات متحده

بیتکوین آمریکا (Bitcoin of America)  یک مرکز مبادله دارایی مجازی است که شبکه گسترده ای از دستگاههای خودپرداز Bitcoin در سراسر ایالات متحده را در اختیار دارد

بیتکوین آمریکا Bitcoin of America  یک مرکز مبادله دارایی مجازی است که شبکه گسترده ای از دستگاههای خودپرداز Bitcoin در سراسر ایالات متحده را در اختیار دارد،همه گیری جهانی COVID-19 و توزیع بسته CARE ایالات متحده باعث شده است که سرمایه گذاران در سراسر کشور به دنبال دارایی های جایگزین برای سرمایه گذاری باشند. مبادله بیت کوین و ارزهای رمزپایه پیشگام این امر مثالی در این ضمینه است ، چه خودپرداز Bitcoin را در فروشگاه محلی خود پیدا کنید و چه بخواهید مستقیماً از طریق وب سایت آنها خریداری کنید ، تبادل بیتکوین هر دو گزینه را برای انجام تجارت سریع به کاربران ارائه می دهد.

در بخشهای بعدی مقاله ، ما به تاریخچه تبادل بیتکوین در آمریکا ، داراییها و روشهای پرداخت ارائه شده در سیستم عامل ، اقدامات انطباق و جوانب مثبت و منفی استفاده از سیستم عامل – به صورت محلی و آنلاین – می پردازیم.

مبادلات بیتکوین در آمریکا یک مبادله دارایی دیجیتال مستقر در ایالات متحده و اپراتور خودپرداز Bitcoin است که به کاربران اجازه می دهد با سرعت و اطمینان به خرید و فروش BTC و Litecoin (LTC) , .. بپردازند. دفتر مرکزی این مبادلات دفتر شیکاگو که در سال ۲۰۱۵ راه اندازی شد و در حال حاضر میزبان ۱۵ تا ۵۰ کارمند است ، یک تجارت خدمات پولی ثبت شده (MSB) در وزارت خزانه داری ایالات متحده (FinCEN) است.

این پلت فرم کاملاً منطبق با قوانین شناخت مشتری (KYC) و مبارزه با پولشویی (AML) است که استانداردهای بالایی را در کل دارایی های مجازی خود حفظ می کند.

مبادلات بیت کوین آمریکا از طریق پلتفرم دیجیتال خود مستقیماً با مشتریان و عموم مردم، چه از طریق خودپردازهای محلی و چه از طریق اینترنت کار می کند و همه واسطه ها را از بین می برد. شما می توانید بیت کوین و لایتکوین و … را مستقیماً در کیف پول خود واریز کنید یا کیف پول رمزنگاری ارائه شده توسط شرکت را انتخاب کنید.

بیت کوین آمریکا Bitcoin of America یکی از محبوب ترین اپراتورهای خودپرداز بیت کوین با شبکه عظیم خودپردازهای رمزنگاری در سراسر ایالات متحده است. این شرکت برای نصب دستگاه های خودپرداز بیت کوین در شهرهای بزرگ و کیوسک ها ، مراکز خرید و مغازه های سراسر کشور سرمایه گذاری زیادی بر روی دستگاه های رمزنگاری محلی انجام داده است.

طبق آمار استاتیستا ، از سال ۲۰۱۵ تعداد خودپردازهای بیت کوین در سراسر جهان از ۳۴۸ دستگاه به بیش از ۱۰،۵۰۰ دستگاه رسیده است. با افزایش علاقه ارزهای رمزپایه در سراسر جهان ، این اعداد هیچ نشانه ای از کاهش سرعت استفاده از دستگاه های خودپرداز را نشان نمی دهد.

طبق گزارش Coin ATM Radar ، یک سیستم عامل جامع ایالات متحده بیش از ۸۰٪ از کل دستگاه های خودپرداز Bitcoin را در جهان تشکیل می دهد. بیت کوین آمریکا (Bitcoin of America) یکی از بزرگترین ها است

سرویس “Partner with Us” از بیت کوین آمریکا به مشاغل اجازه می دهد تا برای بدست آوردن درآمد ، میزبان صرافی ارز دیجیتال در تجارت شما باشند و به بازرگانان ، مشاغل ، کیوسک ها و مغازه ها اجازه می دهد جریان درآمد جدیدی کسب کنند و شاهد افزایش مراجعه به دکه های خود باشند،بیت کوین آمریکا هزینه نصب و هر گونه هزینه عملیاتی را متحمل می شود – هیچ خطری به این تجارت وارد نیست.

بیت کوین آمریکا همچنین یک مکان فروش مستقیم بیت کوین را به بازرگانان و کیوسک ها ارائه می دهد. کاربران مجازی و فروشندگان موبایل ارز دیجیتال که به عنوان گزینه بدون دستگاه خودپرداز شناخته میشوند ، در ازای دریافت پول ، مستقیماً BTC را به کیف پول شما تحویل می دهند. این باعث کاهش اشتباهاتی می شود که هنگام خرید آنلاین BTC مانند اشتباه در آدرس توسط برخی مشتریان رخ می دهد و کاملا شبیه یک دستگاه خودپرداز بیت کوین است اما در سایز کوچکتر که توسط یک صندوقدار میزبانی می شود .

صعود بازار ارزهای رمزپایه دروازه ای برای شرکت هایی مانند بیت کوین آمریکا فراهم می کند تا گزینه های سریعتر و مطمئن تری برای خرید بیت کوین ارائه دهند. بیت کوین آمریکا با یک سازگاری قوی و ساختار نظارتی تنظیم شده بر روی سیستم عامل شامل اقدامات امنیتی KYC / AML ، خدمات پشتیبانی ۲۴ساعته از مشتری و گزینه های ارزان قیمت برای خرید رمزنگاری با کارمزدی معقول، راهی برای خرید دارندگان رمزنگاری در ایالات متحده است.

“در نهایت امیدوارم ساخت خودپرداز های تبدیل ارز دیجیتال توسط شرکت های بنیادی در کشورمان راهی برای پیشرفت تکنولوژی و کاهش کارمزد های تبدیل ارز دیجیتال به ریال و برعکس و رعایت قوانین این تکنولوژی باشد “