امکان خرید و فروش بیش از 30 ارز رمزپایه

خرید و فروش توکن در هایپر مارکت های تگزاس

تگزاس در حال حاضر به دلیل جذب ماینرها و تلاش برای تصویب قوانین حامی رمزنگاری مشهور شده است .

خریدارانی که می خواهند دارایی های رمزنگاری شده و توکن خود را برای خرید مواد غذایی نقد کنند ، ممکن است به زودی در بسیاری از سوپرمارکت های H-E-B در تگزاس این کار را انجام دهند.

براساس گزارش روز جمعه از Houston Chronicle ، شرکت خودپرداز رمزنگاری Coin Cloud در حال آماده سازی نصب ماشین آلات در ۲۹ مکان H-E-B در منطقه هوستون است. این دستگاه های خودپرداز به مشتریان امکان خرید و فروش بیش از ۳۰ ارز رمزپایه از جمله بیت کوین (BTC) ، اتر (ETH) ، Dogecoin (DOGE) ، Litecoin (LTC) ، برخی از توکن های DeFi و دلارهای ثابت ایلات متحده را می دهند.

مدیر عامل و بنیانگذار Coin Cloud ، کریس مک آلاری گفت که او انتظار دارد “خرده فروشان به طور فزاینده ای از نقش مهمی که ارز دیجیتال در آینده بازی می کند آگاه شوند.” گزارش شده است که شرکت خودپرداز رمزنگاری ، ۲۰۰۰مین دستگاه خود را در فروشگاه H-E-B راه اندازی می کند و به مشتریان امکان می دهد با استفاده از پول نقد ، کارتهای بدهی و کارتهای اعتباری معاملات رمزنگاری کنند.

مرتبط: تعداد خودپردازهای بیت کوین در ایالات متحده طی سال گذشته ۱۷۷٪ افزایش یافت.

تگزاس همچنین با توجه به منابع انرژی تجدیدپذیر ایالت و شبکه برق با تنظیم ضعیف ، تا حدودی به نقطه کانونی برای شرکت های استخراج معادن رمزنگاری و توکن ها تبدیل شده است. Blockcap اعلام کرد که در آستین دفاتر خود را تأسیس می کند و Riot Blockchain گفت که قصد دارد یک مرکز داده را در شرق پایتخت ایالت با قیمت ۶۵۰ میلیون دلار خریداری کند.

تگزاس در حال حاضر به دلیل جذب ماینرها و تلاش برای تصویب قوانین حامی رمزنگاری و توکن ها مشهور شده است ، فرماندار گرگ آبوت گفت:

وی “حامی پیشنهاد قانون رمزنگاری” است.

H-E-B در سال ۱۹۰۵ تاسیس شد ، یکی از قدیمی ترین فروشگاه های زنجیره ای سوپرمارکت در تگزاس است که دارای ۴۰۰ مکان در سراسر ایالت و همچنین مکزیک است. این شرکت در فهرست ۲۰۲۱ فروشگاه برتر مواد غذایی و مواد مصرفی در آمریکای شمالی در رتبه ۱۳ Progressive Grocer قرار گرفت و پس از فاجعه های بزرگ از جمله طوفان زمستانی بزرگ در اوایل سال جاری توسط بسیاری از ساکنان به دلیل اهدای مواد غذایی مورد تشویق قرار گرفت.

 

کنترل بیت کوین توسط شرکت ها و کسب وکارها