افزایش 200 درصدی درآمد

درآمد فصلی Cash App Square سه برابر شد

Cash App Square بیش از 90 درصد سود ناخالص بیشتری نسبت به مدت مشابه سال گذشته به دست آورد و 546 میلیون دلار از خدمات بیت کوین حاصل شد.

درآمد فصلی برنامه Cash App Square سه برابر شد

اپلیکیشن Jack Dorsey به عنوان یک برنامه پرداخت همتا به همتا و انتقال پول ، افزایش ۲۰۰ درصدی درآمد بیت کوین را در سه ماهه دوم سال قبل (YoY) گزارش کرده است.

این شرکت در نامه سهامداران سه ماهه دوم خود در ۱ اوت ارقام قابل توجهی را اعلام کرد. در این گزارش ، Square نشان داد که کل سود ناخالص آن ۹۱ درصد در سال افزایش یافته و به ۱٫۱۴ میلیارد دلار رسیده است.

خدمات بیت کوین ۲٫۷۲ میلیارد دلار از درآمد این برنامه برخوردار بوده و سود ناخالص آن ۵۵ میلیون دلار است که نسبت به سال قبل به ترتیب ۲۱۰ و ۲۲۳ درصد افزایش داشته است. Cash App در مجموع ۵۴۶ میلیون دلار سود ناخالص به همراه داشت که ۹۴٪ نسبت به سال گذشته افزایش داشت.

درآمد بیت کوین و سود ناخالص آن از افزایش سالانه قیمت فعالیت های بیت کوین و افزایش تقاضای مشتریان سود می برد. “

با این حال ، در مقایسه با سه ماهه اول سال جاری ، درآمد و سود ناخالص بیت کوین کاهش یافته و از ۳٫۵ میلیارد دلار ۲۲٫۳ درصد کاهش یافته است.

Square عملکرد ضعیف تر را ناشی از بیش از ۵۰ درصد بازسازی بازارهای رمزنگاری گسترده در ماه های مه و ژوئن دانست.

Square همچنین از زیان ۴۵ میلیون دلاری بیت کوین موجود در آن خبر داد. از آنجا که تسلا بیت کوین (BTC) خود را به عنوان یک “دارایی نامشهود” در اختیار دارد ، قوانین حسابداری ایجاب می کند که شرکت قیمت زیان را به زیر قیمت تمام شده کاهش دهد. همچنین Square ملزم به گزارش افزایش ارزش دارایی های نامشهود خود تا زمانی که موقعیت از طریق فروش محقق نمی شود ، نیست.

بر اساس گزارش خزانه بیت کوین ، اسکوئر در حال حاضر ۸،۰۲۷ بیت کوین به ارزش ۳۲۰ میلیون دلار در زمان نگارش این مقاله دارد.

Square اخیراً در ماه فوریه ۳،۳۱۸ بیت کوین را با قیمت ۱۷۰ میلیون دلار خریداری کرده است و در اکتبر ۲۰۲۰ به خرید اولیه آن ۴،۷۰۹ بیت کوین افزوده است.

در ۳۰ ژوئیه ، Cointelegraph گزارش داد که شرکت نرم افزاری موبایل MicroStrategy متعهد شده است که بیت کوین بیشتری خریداری کند با وجود زیان ۴۲۵ میلیون دلاری در ذخیره بیت کوین خود برای Q2. تسلا همچنین از دست رفتن ارزش  ۲۳ میلیون دلاری خود خبر داده است.