رشد ۵/۲ درصدی

درخشش آلت کوین‌ها در ۲۴ ساعت گذشته

آلت کوین‌ها در رشد 5/۲ درصدی ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال نقش چشمگیری داشتندو اتریوم کلاسیک از بیست ارز رمزپایه برتر بیشترین رشد را داشت.
درخشش آلت کوین‌ها در ۲۴ ساعت گذشته

آلت کوین‌ها در رشد ۵.۲ درصدی ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال نقش چشمگیری داشتند. پس از آن که گری‌اسکیل کاردانو را به پرتفوی صندوق خود افزود، ارزش این ارز دیجیتال با رشدی ۸.۷ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته به ۱.۴۲ دلار رسید.

اتریوم نیز به عنوان دومین ارز دیجیتال برتر بازار نیز با رشدی ۷.۴۱ درصدی طی شبانه روز گذشته حالا به قیمت ۲,۲۳۰ دلار معامله می‌شود. بهای اتریوم هم اکنون اندکی بالاتر از نصف قیمت این ارز دیجیتال در اوج قیمتی ۱۱ ماه مه قرار دارد. این رشد قیمت چشمگیر اتریوم در ۲۴ ساعت گذشته را می‌توان به تصمیم اسکای بریج کپیتال برای راه‌اندازی صندوق اتریوم مرتبط دانست.

توکن اینترنت کامپیوتر دفینیتی (ICP) نیز در ۲۴ ساعت گذشته ۸.۴ درصد افزایش قیمت داشته و به بهای ۴۶.۷۰ دلار مبادله می‌شود. گفتنی است که بالاترین رشد قیمت در میان ۲۰ ارز دیجیتال بازار طی شبانه روز گذشته نیز متعلق به اتریوم کلاسیک بوده و با رشدی ۱۱.۲۸ درصدی به سطح قیمتی ۵۷.۴۳ دلار در هر واحد رسیده است.

خبر بزرگ  این بود که مدیر ارتباطات سابق کاخ سفید ، آنتونی اسکاراموچی ، اعلام کرد شرکتش ، Skybridge Capital ، یک صندوق خصوصی اتریوم برای تکمیل صندوق بیت کوین ۲۵ میلیون دلاری خود راه اندازی خواهد کرد. Skybridge همچنین برنامه هایی را برای درخواست ETF Ethereum نشان داد.

سرانجام ،اتریوم کلاسیک و Dfinity هر دو در این هفته به طور مداوم در حال افزایش هستند. در تاریخ ۱۰ مه ، Dfinity ICP ، رمز اصلی اینترنت رایانه مبتنی بر بلاکچین خود را راه اندازی کرد ، پروژه ای که امیدوار است بتواند با صنعت رایانش ابری ۳۷۰ میلیارد دلاری رقابت کند.

ICP در زمان راه اندازی در فهرست Coinbase Pro قرار گرفت و با سرمایه گذاری در بازار به ۱۰ ارز رمزپایه برتر تبدیل شد در حالی که به سختی ۲۴ ساعت بعد به بالاترین قیمت خود رسید و ۷۰۰ دلار بود. پس از مدت کوتاهی سقوط آزاد پیدا کرد و در بیشتر ماه گذشته به طور مداوم افت کرد.

در آخر هفته ، ICP از پایین ترین نقطه خود از زمان راه اندازی ۲۸ دلار صعود کرد و در روز سه شنبه ۵۵ دلار رسید. قیمت از آن زمان دوباره کاهش یافته است ، اما Dfinity یک شبه ۸ درصد منفجر شد و قیمت فعلی جدید ۴۵٫۹۷ دلار را تعیین کرد.

اتریوم کلاسیک از بیست ارز رمزپایه برتر بیشترین رشد را داشت. سکه ای که اتریوم از دنبال هک بدنام DAO 2016 چنگ زد ، یک شبانه روز ۱۱٫۲۸٪ افزایش یافت و در زمان نوشتن مقاله ۵۷٫۴۳ دلار معامله کرد.

تلاش آلت کوین ها برای عملکرد بهتر از اتریوم