ونزوئلا با رمز ارز

در ونزوئلا پرداخت مزایای اجتماعی براساس Crypto انجام می شود

دولت ونزوئلا استفاده از ارز رمزنگاری شده پترو را به عنوان مبنای محاسبه پرداخت مزایای اجتماعی تصویب کرده است. نیکولاس مادورو ، رئیس جمهور ونزوئلا می گوید: که دولت استفاده از ارز رمزنگاری شده پترو را به عنوان مبنای محاسبه پرداخت سود اجتماعی ، به منظور مقابله با تورم ، تصویب کرده است. در اوایل […]

دولت ونزوئلا استفاده از ارز رمزنگاری شده پترو را به عنوان مبنای محاسبه پرداخت مزایای اجتماعی تصویب کرده است.

نیکولاس مادورو ، رئیس جمهور ونزوئلا می گوید:
که دولت استفاده از ارز رمزنگاری شده پترو را به عنوان مبنای محاسبه پرداخت سود اجتماعی ، به منظور مقابله با تورم ، تصویب کرده است.

در اوایل ماه مارس ، بانک مرکزی ونزوئلا گفت که در میان ابر تورم سه اسکناس جدید – ۲۰۰ هزار ، ۵۰۰ هزار و ۱ میلیون بولیوار – معرفی خواهد کرد. تورم سال گذشته در این کشور بالغ بر ۲،۹۵۹٫۸ درصد بوده است. مادورو تأکید کرد که هدف این اقدام محافظت از منافع اجتماعی در برابر تورم است و همچنین پیشنهاد کرد که حقوق بازنشستگی براساس پترو محاسبه شود ، ارزش آن به هزینه نفت ، طلا ، آهن و الماس بستگی دارد.

به عنوان بخشی از تلاش ها برای برکناری مادورو ، ایالات متحده و دیگر کشورهای غربی که رهبر مخالف ونزوئلا خوان گوآیدو را تأیید کرده اند ، تحریم های فلج کننده ای برای ونزوئلا درنظر گرفته اند و دارایی های آنان را در خارج از کشور مسدود کرده اند. به گفته مادورو ، تحریم های غرب با هدف قرار دادن شرکت دولتی نفت و گاز Petroleos de Venezuela (PDVSA) و شرکت های تابعه آن تلاشی برای توقیف دارایی های خارجی آن و جلوگیری از انجام معاملات شرکت است.