H-E-B به زودی میزبان دستگاه های خودپرداز

دستگاه خودپرداز رمزنگاری در فروشگاه HEB

دستگاه خودپرداز رمزنگاری در فروشگاه های مواد غذایی HEB مستقر در تگزاس نصب می شود .

خریداران HEB به زودی می توانند دارایی های دیجیتالی را در بیش از چندین مکان در تگزاس به دست آورند. Coin Cloud ، ارائه دهنده دستگاه های خودکار فروش رمزنگاری (ATM) ، می گوید ۲۹ فروشگاه HEB دارای کیوسک هایی هستند که دسترسی به بیش از ۳۰ دارایی رمزنگاری از جمله defi tokens و stabilcoins را فراهم می کنند.

فروشگاههای HEB در تگزاس برای میزبانی خودپردازهای ارز دیجیتال Coin Cloud انجام می شود

دستگاه خودپرداز رمزنگاری در فروشگاه HEB

۲۹ مکان HEB به زودی خودپردازهای ارزهای دیجیتال  در اختیار دارند. ماشین آلات توسط Coin Cloud ، ارائه دهنده خودپرداز ارز دیجیتال مستقر در لاس وگاس ، نوادا ، تهیه می شوند. Coin Cloud دستگاه های خود را “دستگاه های ارز دیجیتال” یا “DCM” می نامد. این شرکت قرار است پس از اتمام مکان های HEB به ۲,۰۰۰ نصب DCM برسد.

علاوه بر فروشگاه های مواد غذایی HEB ، Coin Cloud با اتحاد ملی اتحادیه های تجاری ، United Natural Foods، Inc (UNFI) و فروشگاه راحتی CAL همکاری دارد. DCM ها در ایالات متحده و کشورهای آمریکای جنوبی نیز کشیده شده اند.

در ایالات متحده ، Coin Cloud دارای دستگاه های رمزنگاری در ایالت هایی مانند دلاور ، تگزاس ، اورگان ، نیوجرسی ، کالیفرنیا ، کانزاس ، آریزونا ، اوکلاهما ، ایلینوی ، اوهایو ، تنسی و غیره است.

طبق گزارشی از Houston Chronicle ، یک مدیر فروشگاه فروشگاه های مواد غذایی HEB تأیید کرد که ۲۹ فروشگاه برنامه آزمایشی را آغاز می کنند. بیشتر کیوسک های Coin Cloud HEB مبتنی بر HEB در منطقه هیوستون قرار دارند.

دستگاه های رمزنگاری Coin Cloud کارت های اعتباری  را به همراه پول نقد می پذیرند. اعلامیه روز جمعه نشان داد که طی شش ماه گذشته ، Coin Cloud 750 DCM را نصب کرده است.

کریس مک الاری ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت:

“ما از رسیدن به این مقطع از کار خود بسیار خوشحال هستیم ، زیرا رشد ما نمایانگر محسوس علاقه به ارزهای دیجیتال و مأموریت کوین ابر است که گزینه های یکپارچه خرید و فروش را در اختیار جوامع قرار می دهد.”

وی ، اظهار داشت:

“همچنان که به گسترش خود ادامه می دهیم ، خرده فروشان به طور فزاینده ای از نقش مهمی که ارز دیجیتال در آینده بازی می کند آگاه خواهند شد.”

طبق آمار coinatmradar.com از ۱۹ ژوئن ۲۰۲۱ ، تقریباً ۲۱,۸۴۲،XNUMX دستگاه خودکار فروش رمز ارزها در سراسر جهان نصب شده است. سایر ارائه دهندگان خودپرداز رمزنگاری که در تگزاس برای املاک و مستغلات خودپرداز رقابت می کنند شامل Coinsource ، Rockitcoin و Bitaccess است.

خرید بیتکوین از بیش از ۵۰۰ دستگاه خودپرداز در ایالات متحده