فرصت سرمایه گذاری رسیده است؟

دوج کوین به کجا می رود؟

ویتالیک بوترین به بنیاد دوج کوین می پیوندد و DOGE در حال افزایش به عنوان یک ارز رمزنگاری شده قانونی است.

دوج کوین به کجا می رود؟

هروز اتفاق نمی افتد که یک ارز رمزپایه کم درآمد به سرفصل خبرها تبدیل شود که به عنوان یک شوخی شروع شده است.  دوج کوین Dogecoin  به عنوان یک ارز رمزنگاری meme شروع کرد که نمی توانست راهی جز هشت سال پیش رو داشته باشد و بیش از ۸۱ میلیارد دلار ایالات متحده روی آن سرمایه گذاری کرده است.

خوب ، اگر این به اندازه کافی شگفت آور نباشد ، چه می شود ؟

در حقیقت ، برنامه تجارت رمز ارز Robinhood اخیراً گزارش داده است که ۶۲ درصد از معامله گران آن در این باند حرکت می کنند. بله ، ۶۲ درصد از معامله گران که از Robinhood استفاده می کنند ، دوج کوین Dogecoin را در سه ماهه دوم سال ۲۰۲۱ معامله کرده اند. بیایید کمی بیشتر در مورد این ارز رمزنگاری شده و احتمالات ظهور جدید در حوزه ارزهای رمزنگاری شده صحبت کنیم.

در ۴ مه ۲۰۲۱ ،  دوج کوین Dogecoin پس از آنکه سرانجام از محدوده روانی ۰٫۵۰ دلار عبور کرد ، ۲۰۰۰۰ درصد افزایش قیمت داشت. این ارز در سال های اولیه کار چندانی نکرد و تا سال ۲۰۱۸ تنها ۲ میلیارد دلار آمریکا روی این ارز رمزنگاری شده سرمایه گذاری کرده بود.

اکنون با حمایت زیاد افراد مشهور از جمله ایلان ماسک ، اسنوپ داگ ، جین سیمونز و مارک کوبان ، سیستم اکو بیش از ۸۱ میلیارد دلار در این زمینه سرمایه گذاری کرده است. ماسک مأموریت شخصی دارد که دوج کوین Dogecoin را به عنوان یک ارز رمزنگاری شده و یک روش پرداخت حمل کند ، با وجود این واقعیت که دوج کوین Dogecoin پس از حضور شنبه شب ایلان ماسک ۴۶ درصد کاهش یافت.

ماسک سپس اعلام کرد که یک ماموریت فضایی را برای اولین ماموریت فضایی با استفاده از رمزنگاری ، با استفاده از Dogecoin انجام می دهد.

SpaceX سال آینده ماهواره Doge-1 را به ماه می فرستد

– ماموریت پرداخت شده در دوج
– اولین رمزنگاری در فضا
– الگوی رفتاری اول در فضا

به mooooonnn !! https: //t.co/xXfjGZVeUW

– ایلان ماسک (elonmusk) 9 مه ۲۰۲۱

دوج کوین Dogecoin در حال حاضر توسط دالاس ماوریکس مورد استفاده قرار می گیرد ، که بیش از ۲۰۰۰۰ تراکنش تنها در سال ۲۰۲۱ و بسیاری دیگر در آینده ثبت کرده است. علاوه بر حق رای دادن ، DOGE در حال حاضر با بیت کوین (DOGE/BTC) و (Litecoin (DOGE/LTC در تعداد زیادی صرافی ارزهای رمزنگاری شده معامله می شود.

تعداد تجار که از DOGE به عنوان روش پرداخت استفاده می کنند ، تنها در سال ۲۰۲۱ تا ۳۴ درصد افزایش یافته است.

دوج کوین Dogecoin در سال ۲۰۲۱ و پس از آن

تا اینجای کار بسیار خوب است ، اما با خبرهایی مبنی بر اینکه ویتالیک بوترین ، بنیانگذار ارز رمزنگاری شده معروف اتریوم ، اکنون به هیئت توسعه Dogecoin می پیوندد ، به نظر می رسد که Buterin چند ترفند نیز در آستین خود دارد.

این خبر بزرگی است و از زمانی که اخبار فاش شود ، جفت ارز DOGE/USD بدون هیچ محرک دیگری صعودی می شود ، حتی زمانی که برخی ارزهای رمزنگاری شده دیگر در بازار واکنش نزولی نشان بدهند.

مهاجمی که زمانی رمزارز meme بود ، اکنون از سایه خارج شده و در معرض دید عموم قرار گرفته است. با برنامه های بنیاد Dogecoin برای توسعه ، اثبات سهام رمزنگاری شده بیشتر ، بوترین و ماسک در بنیاد ، آینده امیدوار کننده به نظر می رسد.