بیت کوین در اوایل دوره تصویب خود

دیدگاه میلیاردر نابغه در مورد Bitcoin حاکی از بازاری صعودی است

بهتر است Bitcoin در این مرحله به عنوان طلای دیجیتال در نظر گرفته شود اما مزایای زیادی نسبت به فلز زرد دارد.

ویلیام میلر ، سرمایه گذار افسانه ای آمریکایی می گوید بیت کوین در اوایل دوره تصویب خود هنوز “فوق العاده” است.

میلر بنیانگذار ، رئیس و مدیر ارشد سرمایه گذاری شرکت سرمایه گذاری Miller Value Partners و همچنین مدیر در صندوق های سرمایه گذاری مشترک شرکت “فرصت عدالت” و “استراتژی درآمد” است.

قبل از راه اندازی شرکای ارزش میلر ، بیل میلر و ارنی کینه مدیریت سرمایه Legg Mason را تأسیس کردند و آنها از ابتدای تأسیس آن در سال ۱۹۸۲ به عنوان مدیر نمونه کارها از Legg Mason Capital Management Value Trust کار کردند.

ذکر این نکته مهم است که میلر مدیر صندوق متوسط ​​شما نیست. همانطور که CNBC در ژوئن ۲۰۱۸ اشاره کرد ، ۱۵ سال پیروزی میلر (تا سال ۲۰۰۵) برای شکست S&P 500 هنوز معیاری است که هیچ مدیر فعالی نمی تواند لمس کند. “

میلر در “نامه بازار ۴Q 2020” (منتشر شده در ۵ ژانویه) این حرف را در مورد بیت کوین زد:

“بانک فدرال سیاستی را دنبال می کند که هدف آن این است که سرمایه گذاری های نقدی از دست بدهند و به طور واقعی برای آینده قابل پیش بینی پول از دست بدهند. شرکت هایی مانند Square ، MassMutual و MicroStrategy پول نقد را به بیت کوین منتقل کرده اند تا اینکه زیان نقدی که در ترازنامه خود نگه داشته شده را تضمین کنند. تخمین زده می شود که Paypal و Square به تنهایی از طرف مشتریان خود همه ۹۰۰ بیت کوین جدید استخراج شده در هر روز را خریداری می کنند.

“بهتر است Bitcoin در این مرحله به عنوان طلای دیجیتال در نظر گرفته شود اما مزایای زیادی نسبت به فلز زرد دارد. اگر تورم افزایش یابد ، یا حتی اگر اینگونه نباشد ، و شرکتهای بیشتری تصمیم بگیرند که مقدار کمی از موجودی نقدی خود را به جای پول نقد به بیت کوین تبدیل کنند ، در نتیجه قطره نسبی فعلی به بیت کوین تبدیل به سیل می شود. وارن بافت معروف به بیت کوین “سم موش” است. ممکن است حق با او باشد. بیت کوین می تواند سم موش باشد ، و موش می تواند پول نقد باشد. “

در ۱۶ آوریل ، میلر هنگام سخنرانی در یک پنل (“گذشته ، حال ، آینده بیت کوین”) در کنفرانس بیت کوین A&M تگزاس ۲۰۲۱ ، میلر گفت:

“مشکلی که حل می شود این است که چگونه بخشی از دارایی خود را از گزند سیستم مالی حفظ می کنید ، خصوصاً سیستمی که توسط دولت در انحصار شماست و آن انحصارها رفتاری را دارند که به نفع شخصی خودشان است.”

وی همچنین معتقد است که احتمالاً کمتر از ۵٪ از سرمایه گذاران برجسته فناوری صاحب هر بیت کوین هستند:

“با مشاهده آنچه در بیت کوین اتفاق افتاده است ، شرط می بندم که ۵٪ از آنها را که صاحب بیت کوین هستند پیدا نخواهید کرد … بنابراین در اوایل چرخه پذیرش با بیت کوین فوق العاده است.”

وی در ادامه تأکید بر عرضه کمی Bitcoin به عنوان یک ضریب بالقوه قیمت:

“این تنها واحد اقتصادی است که من از آن آگاه هستم که قابل تقسیم است و بلافاصله قابل حمل است ، جایی که عرضه کاملاً از تقاضا جدا است. مهم نیست که تقاضا برای بیت کوین چقدر است ، میزان عرضه ۲۱ میلیون است. برآورد می شود ۴۷ میلیون میلیونر در جهان وجود دارد و بنابراین اگر هر میلیونر یک Bitcoin بخواهد نمی تواند آن را داشته باشد. آنها باید به چیزی کمتر رضایت دهند. ”

نظرات و عقاید ابراز شده توسط نویسنده یا افراد ذکر شده در این مقاله فقط برای اطلاع رسانی است و به منزله مشاوره مالی ، سرمایه گذاری یا سایر موارد نیست. سرمایه گذاری در رمزارزها و یا معاملات آنها با خطر خسارت مالی همراه است.