شرکت خدمات مالی در توکیو

راه اندازی صندوق رمزنگاری در ژاپن توسط SBI

SBI Group ، یک شرکت خدمات مالی در توکیو ، راه اندازی یک برنامه رمزنگاری را که شامل هفت دارایی BTC، ETH، XRP، LTC، BCH LINK و DOT است را اعلام کرد.

راه اندازی صندوق رمزنگاری در ژاپن توسط SBI

SBI Group، یک شرکت خدمات مالی در توکیو، راه اندازی یک برنامه رمزنگاری را که شامل هفت دارایی است، اعلام کرد.

این صندوق دارای BTC، ETH، XRP، LTC، BCH، LINK و DOT خواهد بود.

SBI Group، یک ارائه دهنده خدمات مالی در ژاپن، یک صندوق رمزنگاری راه اندازی کرده است که دارای هفت رمزارز مختلف است. این شرکت گفت که این اولین صندوق رمزارز باز در آنجا است. با این حال، همچنین به سرمایه گذاران هشدار داد که ارزهای دیجیتال قبل از اینکه در آنها سرمایه گذاری کنند دارایی های پرریسکی هستند.

گروه SBI مجموعه ای از ارزهای دیجیتال ستاره دار را به کاربران خود ارائه می دهد تا خطرات ناشی از این سرمایه گذاری ها را کاهش دهند. این شرکت گفت که مشتریانش باید تا آخرین روز ژانویه آینده برای این خدمات ثبت نام کنند.

گروه SBI یک صندوق رمزنگاری را راه اندازی می کند که شامل هفت رمزارز است

هلدینگ های SBI، که بسیاری از آنها به عنوان گروه SBI یاد می کنند، برنامه های خود را برای راه اندازی یک صندوق رمزنگاری برای کمک به مشتریان برای تعامل ایمن با این دارایی ها فاش کردند. آنها ابتدا گفتند که این پروژه را زودتر از سال اجرا خواهند کرد.

در آن اطلاعیه، این گروه قصد داشت پروژه را در نوامبر ۲۰۲۱ اجرا کند. اما آنها آن را به ۱۷ دسامبر ۲۰۲۱ به تعویق انداختند. آنها این اطلاعیه ها را از طریق یک بیانیه مطبوعاتی و یک نشریه مفصل دیگر در رابطه با پروژه اعلام کردند.

این شرکت گفت که آنها صندوق را تحت نظر صندوق جایگزین SBI GK مدیریت خواهند کرد. آخرین بیانیه مطبوعاتی آنها همچنین می گوید که ممکن است بعداً دارایی ها را مجدداً متعادل کنند. آنها افزودند که نسبت فعلی تمام رمزارز ها در آن صندوق ۲۰ درصد یا کمتر است. آنها همچنین فاش کردند که قرارداد آنها فقط شامل فعالیت‌هایی از ۱ فوریه ۲۰۲۲ تا ۳۱ ژانویه ۲۰۲۳ می‌شود.

هدف صندوق SBI کاهش ریسک های سرمایه گذاری از طریق تنوع زمانی است

گروه SBI مدتی است که به سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال علاقه نشان داده است. این شرکت با سازمان هایی مانند Ripple و Boerse Stuttgart مشارکت کرده است. همچنین ارائه‌دهنده خدمات کریپتو در بریتانیا B2C2 را خریداری کرده است. با این حال، تلاش‌های آن‌ها برای ایجاد یک مشارکت جدیدتر و بزرگ‌تر برای فعالیت‌های رمزنگاری به دلیل قوانین سخت‌گیرانه‌تر مقررات ارزهای دیجیتال ژاپن، کند شده است.

بر اساس بیانیه مطبوعاتی آنها، معامله اولیه این دارایی ها برای سررسید هر معامله خرید و فروش به حدود سه ماه زمان نیاز دارد. این شرکت برای مقابله با تغییرات کوتاه مدت بازار با افزایش دوره های سرمایه گذاری، این قابلیت را معرفی می کند. این نشریه همچنین گفت که یک تعادل خودکار ماهانه نسبت های سرمایه گذاری انجام خواهد شد.

صندوق جدید همچنین دارای یک درگاه مجزا است تا کاربرانی را که به وب سایت آن دسترسی دارند آسانتر و کمتر سردرگم کند. بیانیه مطبوعاتی ۱۷ دسامبر ۲۰۲۱، همچنین برنامه هایی را برای مقابله با ETF های آتی BTC فاش کرد. همچنین به شور و شوق جاری NFT اشاره کرد، حتی اگر روشنگری زیادی در مورد این موضوع ایجاد نکرد.

SBI تنها مؤسسه‌ای نیست که در پذیرش کریپتو دخالت دارد. سایر موسسات مانند بانک‌ها و سازمان‌های تجاری بزرگ نیز رمزارزها را به‌طور متفاوتی اتخاذ می‌کنند. اخیراً گزارشی حاکی از آن است که پرداخت شیبا اینو در بیش از ۲ میلیون هتل قابل قبول است. برخی از بانک ها مانند گلدمن ساکس نیز در حال برنامه ریزی برای معرفی استفاده از BTC به عنوان وثیقه برای وام هستند. این تحولات دلگرم کننده است. با این حال، در میان شایعات نظارتی چه چیزی تبدیل به رمزارز خواهد شد، باید دید.