وحشت هند از ریپل

راه حل های Ripple برای رقابت با سیستم بانکی متعارف

یوری ملچان گزارشی برای مقامات هند که نمای کلی DLT را ارائه می دهد ، می گوید که رقابت با راه حل هایی مانند Ripple برای سیستم بانکی سنتی در هند دشوار است
ممکن است ریپل فشارهای رقابتی بر سیستم بانکی سنتی وارد کند ، هند از آن وحشت دارد

ارنست و یانگ گزارشی برای فناوری بلاکچین برای کمیسیون رقابت هند (CCI) ایجاد کرده است که نقاط ضعف و قوت آن و پتانسیل آن را برای تصویب در حوزه های مختلف توصیف می کند.

از Ripple به عنوان یک رقیب بالقوه برای سیستم بانکی سنتی در سطح جهانی یاد می کند.

راه حل های Ripple برای رقابت با سیستم بانکی متعارف: ارنست و یانگ در این گزارش اشاره شده است که بلاکچین (DLT) فناوری است که نوید مزایای بالقوه در بسیاری از حوزه ها مانند مراقبت های بهداشتی ، بیمه ، دولت ، BFSI ، مدیریت منابع انسانی و غیره را می دهد. با این حال ، این گزارش بیان می کند که به محض اینکه بلاکچین یکپارچه شود ، راه حل های مبتنی بر DLT با کسانی که خدمات مشابهی ارائه می دهند اما مبتنی بر DLT نیستند ، رقابت می کنند. این رقابت قبلاً در حوزه پرداخت های مرزی آغاز شده است. چنین پرداخت هایی که در سیستم عامل های بلاکچین انجام می شود سریعتر ، ارزان تر و نیاز به پیش پرداخت ندارند. به عنوان یک مثال خاص ، در این گزارش از جناح بلاکچین Ripple مستقر در سان فرانسیسکو استفاده شده است که از XRP برای ارائه حواله ها و پرداخت های مرزی استفاده می کند. “یک مثال می تواند بازار ارائه پرداخت های مرزی باشد که در آن بانک های سنتی ممکن است مجبور به رقابت با راه حل هایی مانند Ripple باشند که ابزاری مبتنی بر مفهوم بلاکچین است و کاربران را قادر می سازد پرداخت های مرزی را با ارزهای مختلف انجام دهند.” نویسندگان گزارش به ویژه تأکید می کنند: “ریپل با توجه به سرعت ، ارزان تر و شفاف بودن سیستم بانکی سنتی ، ممکن است فشار رقابتی ایجاد کند.

اقدام قانونی SEC علیه Ripple آینده صنعت رمزنگاری را در ایالات متحده تهدید می کند: بلومبرگ

در حالی که غول بلاکچین ریپل در اواسط نبرد حقوقی علیه کمیسیون امنیت و مبادلات ایالات متحده است ، بلومبرگ مقاله ای را منتشر کرد که در آن صاحب شرکت پشتیبانی Cecere PC و وکلای بلومبرگ دیدگاه مشترکی دارند که اقدامات قانونی SEC علیه Ripple برای آینده صنعت رمزنگاری در ایالات متحده مضر است.  آنها عقیده دارند که چرا نمی توان XRP را به عنوان یک قرارداد تأمین یا سرمایه گذاری در نظر گرفت (موضوع دعوی SEC علیه Ripple ، همراه با فروش XRP).  تأثیرگذاران و کارشناسان رمزنگاری چندین بار به طور علنی بر اهمیت اجازه رشد یکپارچه حوزه رمزنگاری در ایالات متحده و ایجاد دلار دیجیتال در اسرع وقت تأکید کرده اند.  این متخصصان خاطرنشان می کنند که چین قبلاً یوان دیجیتال (DCEP) را برای مدتی آزمایش کرده است. این اولین CBDC است که توسط یک کشور پیشرو راه اندازی شده است و آنها می ترسند که ایالات متحده رهبری خود را در امور مالی و فناوری از دست بدهد.