سلطه ربات های رمزنگاری ...

ربات های رمزنگاری شده چیست و چگونه کار می کنند؟

هنگام تجزیه و تحلیل داده های بازار ، ربات داده های خام را از منابع مختلف و قابل اعتماد ذخیره می کند و آنها را برای اهداف تجاری تفسیر می کند. با تجزیه و تحلیل بازار ، تصمیم می گیرد که دارایی خاصی را بخرد یا بفروشد.

ربات های رمزنگاری شده چیست و چگونه کار می کنند؟

سودهایی که هنگام تجارت ارزهای رمزپایه به دست می آورید تا حد زیادی به سرعت واکنش سریع شما نسبت به تغییرات جاری بازار بستگی دارد. وقتی به طور دستی بازار را تجزیه و تحلیل می کنید ، ممکن است واکنش سریع به تغییرات کمی سخت باشد.

برای کمک به تجارت موثرتر ارزهای رمزپایه ، ربات های تجاری متعددی در دسترس هستند که می توانید از آنها برای تجزیه و تحلیل تغییرات بازار و همچنین تجارت خودکار ارزهای رمزپایه استفاده کنید.

اتوماسیون معاملات راه زیادی را طی کرده است ، اما دقیقاً چگونه کار می کند؟ اگرچه ربات های معاملاتی رمزنگاری با یکدیگر تفاوت دارند ، اما همه آنها دارای ویژگی های مشترکی هستند. اکثر ربات های معاملاتی در بازار قادر به تجزیه و تحلیل داده های بازار ، پیش بینی خطرات و باز کردن سفارشات فروش و خرید برای معامله گران هستند.

هنگام تجزیه و تحلیل داده های بازار ، ربات داده های خام را از منابع مختلف و قابل اعتماد ذخیره می کند و آنها را برای اهداف تجاری تفسیر می کند. با تجزیه و تحلیل بازار ، تصمیم می گیرد که دارایی خاصی را بخرد یا بفروشد.

به عنوان یک معامله گر ، می توانید از انواع مختلف تنظیمات استفاده کنید. همچنین می توانید نوع داده هایی را که ربات باید تجزیه و تحلیل کند کنترل کنید. برای محاسبه خطرات احتمالی ، ربات از داده های بازار استفاده می کند. بر اساس این اطلاعات ، روبات ها قادر به تصمیم گیری در مورد میزان سرمایه گذاری در یک دارایی خاص هستند.

چگونه ربات های معاملاتی رمزنگاری را راه اندازی کنیم؟

چندین مرحله وجود دارد که باید انجام دهید تا بتوانید از ربات تجاری رمزنگاری استفاده کنید. در بیشتر موارد ، ربات های معاملاتی رمزنگاری می توانند با صرافی شما با استفاده از یک کلید API ویژه ارتباط برقرار کنند.

این کلید باید توسط صرافی که استفاده می کنید ارائه شود. سپس ، به ربات خود می روید ، از کدام صرافی استفاده می کنید و کلید API را ارائه می دهید. به لطف این کلید ، ربات معاملاتی رمزنگاری می تواند نه تنها به حساب شما بلکه به صرافی نیز متصل شود. بنابراین ، می تواند تجارت را برای شما آغاز کند.

طبیعی است که برخی نگرانی ها راجع به اشتراک گذاری کلید ویژه با شرکت دیگر داشته باشید ، اما راه هایی وجود دارد که می توانید از خود محافظت کنید. اول از همه ، تقریباً همه صرافی ها به شما این امکان را می دهند که برداشت های خود را از حساب خود متوقف کنید ، که به شما کمک می کند مطمئن باشید که ربات تجاری پول شما را نمی دزدد.

همچنین ، در اکثر موارد ، این ربات ها فقط به قسمت های خاصی از حساب شما دسترسی دارند. این بیشتر شامل مانده حساب شما ، سابقه معاملات و روند معاملات واقعی است.

استفاده از ربات معاملاتی رمزنگاری

یکی از بهترین راه ها برای کمک به شما در درک نحوه عملکرد ربات های معاملاتی رمزنگاری ، ایده خوبی برای بحث در مورد یک مثال خاص است. تعداد زیادی ربات رمزنگاری شده در بازار موجود است و اکثریت قریب به اتفاق آنها از نظر نحوه کار بسیار شبیه به هم هستند.

یکی از ربات های رمزنگاری پیشرو در بازار ، که با صرافی های متعدد در دسترس است ، ربات تجاری Bitsgap است. این ربات به لطف کلید API به حساب مبادله شما متصل می شود ، همانطور که در بالا بحث کردیم.

Bitsgap ربات تجاری خودکار را برای مشتریان بیش از ۲۵ مبادله رمزنگاری پیشرو در بازار ارائه می دهد ، این شامل Binance ، Kraken و بسیاری دیگر است. ربات معاملاتی قادر است همه کارها را برای شما انجام دهد. این شامل تجزیه و تحلیل بازار ، بررسی خطرات و شروع معاملات است. ربات معاملاتی رمزنگاری Bitsgap به صورت ۲۴ ساعته و ۷ روزه کار می کند.

اولین قدم برای شروع استفاده از ربات تجاری Bitsgap ، ثبت حساب است. پس از انجام این کار ، باید به تنظیمات حساب بروید ، جایی که می توانید یک صفحه ویژه به نام “مبادله های من” را پیدا کنید.

در اینجا ، باید روی “افزودن مبادله جدید” کلیک کنید ، صرافی را از لیست انتخاب کنید و کلید API را از مبادله خود در اینجا قرار دهید. علاوه بر این ، شما همچنین باید یک کلید امن ارائه دهید. با این کار ، شما به سادگی دسترسی Bitsgap را به معاملات خود می دهید. ربات تجاری به وجوه شما دسترسی ندارد و نمی تواند برداشت کند.

آیا باید از ربات تجاری استفاده کنید؟

همه چیز در بازار معاملات رمزنگاری بسیار سریع تغییر می کند و از آنجا که موارد زیادی وجود دارد که معامله گران باید به آن توجه کنند ، گاهی اوقات کمی سخت می شود که از تحولات بازار پیروی کنیم. برای انسان غیرممکن است که همه امکانات را در نظر بگیرد و این کار را در زمان کوتاهی انجام دهد.

زمان بندی در معاملات رمزنگاری بسیار مهم است ، بنابراین استفاده از ربات معاملاتی رمزنگاری که بتواند کار سختی را برای شما انجام دهد بسیار مهم است. همچنین ، برای بهترین نتیجه ، می توانید ربات تجاری را با توجه به نیازها و ترجیحات خود سفارشی کنید.

ربات های معاملاتی رمزنگاری دارای مزایای بی شماری هستند که استفاده از آنها را به یک انتخاب عالی تبدیل می کند. موارد زیادی وجود دارد که ربات های رمزنگاری شده را برای معامله گران انتخاب بسیار خوبی می کند. آنها به دلیل کارآمدتر و قوی تر بودن شناخته می شوند. علاوه بر این ، آنها احساسات یا حرص و طمع ندارند ، که می تواند یک مزیت بزرگ در بازار متغیر و دائماً در حال تغییر مانند رمزنگاری باشد.

اگرچه ممکن است آنها کامل نباشند ، اما ربات های معاملاتی رمزنگاری می توانند کمک بزرگی برای معامله گران باشند ، به خصوص اگر بتوانید همه چیز را به درستی برنامه ریزی کنید. اگر فردی هستید که زمان زیادی برای تجزیه و تحلیل بازار و پیگیری فعالیت های معاملات رمزنگاری ندارید ، یک ربات تجاری برای شما یک انتخاب عالی است.