CSPR دنباله رو DOT

رشد ۲۳۰۰ درصدی Casper (CSPR) در هفته

۲ دلیل اینکه توکن Casper (CSPR) IOU در طی یک هفته ۲۳۰۰٪ افزایش یافت. به نظر می رسد CSPR مسیر موفقیت DOT را دنبال می کند زیرا رمز IOU خود به حرکت گاوی رسیده ( رشد ) و ۲۳۰۰٪ افزایش یافته است ، حتی قبل از اینکه در بورس های اصلی وارد شود. چرخه های […]

۲ دلیل اینکه توکن Casper (CSPR) IOU در طی یک هفته ۲۳۰۰٪ افزایش یافت.

به نظر می رسد CSPR مسیر موفقیت DOT را دنبال می کند زیرا رمز IOU خود به حرکت گاوی رسیده ( رشد ) و ۲۳۰۰٪ افزایش یافته است ، حتی قبل از اینکه در بورس های اصلی وارد شود.

چرخه های بازار رشدی در بازار ارزهای رمزنگاری شده می تواند برای معامله گران روزانه و سرمایه گذاران بلند مدت بسیار دلگرم کننده باشد ، اما سرعت حرکت قیمت ها می تواند چالشی برای پروژه های جدید امیدوار کننده باشد که به دنبال گرفتن حرکت قبل از چرخه خود هستند .

این واقعیت منجر به ایجاد برخی از پروژه ها به صورت IOU توکن در صرافی ها شده است تا افراد علاقه مند بتوانند قبل از انتشار رسمی توکن ، وارد معامله شوند. Polkadot (DOT) یکی از معروف ترین نمونه های توکن است که این روند را طی کرده است.

Casper (CSPR) ، یک پلت فرم بلاکچین اثبات سهام ، یک پروژه نسبتاً جدید است که از این روند IOU بهره مند شده است و ارزش رمزگذاری آن از زمان پایان عرضه اولیه سکه خود در ۷ آوریل زمانی که سرمایه گذاران اولیه بودند ، سود قابل توجهی کسب کرده است. قادر به خرید altcoin با قیمت ۰٫۰۳ دلار است.

ارز رمز CSPR IOU اندکی پس از اتمام ICO در برخی از مبادلات ناشناخته و کم حجم مانند BitZ که در اوایل ماه مه در زیر ۳ دلار معامله می شد ، در لیست قرار گرفت.
پیش از اعلامیه ۹ مه مبنی بر درج CSPR در Huobi ، ششمین صرافی بزرگ ارز رمزنگاری شده ، تحولی که توسط Cointelegraph Markets Pro به ثبت رسیده بود ، اقدامات مربوط به توکن از ۷ مه آغاز شد. سیستم NewsQuakes قبل از افزایش قیمت.

حجم معاملات در صرافی هایی که CSPR را لیست می کنند پس از اعلام شش برابر افزایش یافت و همین امر اندکی بیش از یک ماه قبل قیمت توکن را ۹۳۳ برابر بیشتر از قیمت ICO خود قرار داد.
بررسی از طریق توییتر این پروژه نشان می دهد که در مورد افزایش ارزش توکن چیزی بیش از حدس و گمان حدس و گمان وجود ندارد زیرا همکاری های متعدد و تحولات پروتکل نشان می دهد کاسپر دارای پایه قوی و پتانسیل رشد قابل توجهی است.

به دنبال راه اندازی شبکه اصلی Casper در تاریخ ۳۱ مارس ، این پروتکل چندین همکاری از جمله مشارکت با Terra Virtua ، BIGtoken ، WISeKey و Lead Ventures را اعلام کرد. این تیم همچنین آغاز به کار DEVvDAO کرد ، پلتفرمی که برای توسعه منبع باز در شبکه کاسپر کمک هزینه می کند.

این پروتکل همچنین از تمرکز خود بر توسعه و گسترش به آفریقا و خاورمیانه ، دو منطقه از جهان که تا حد پتانسیل واقعی رشد که بخش بلاک چین ارائه می دهند ، نسبتاً استفاده نشده باقی مانده است.
حتی اگر کاسپر در صرافی های بزرگ در لیست قرار نگرفته باشد ، هیاهوی پیرامون توکن و عملکرد لیست های دیگر IOU مانند DOT ثابت می کند که سرمایه گذاران به این توکن علاقه مند هستند.

گذشته از حدس و گمان توسط معامله گران ، این پروژه در حال حاضر روابط محکمی با شرکت های رمزنگاری تاسیس شده مانند BitGo دارد و وجود موارد مختلف استفاده نشان می دهد که بیش از هیاهوی افزایش قیمت اخیر وجود دارد.