ارز رمزپایه Internet computer

رشد ICP فقط در ۳ روز

اینترنت کامپیوتر (ICP) ارز دیجیتال جدیدی است که در چند روز گذشته و با یک افزایش شگفت انگیز روانه بازار شد.

• ارز دیجیتال اینترنت کامپیوتر intenet computer  ICP در بین بهترین ارزهای تمرکززدایی  قرار دارد.
• اینترنت کامپیوتر سعی در پیکربندی قراردادهای هوشمند توسط سخت افزار دارد.

اینترنت کامپیوتر (دفینیتی) با نماد اختصاری ICP یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۸.۲۹ میلیارد دلار، در رتبه ۹ بازار قرار داشته و سهم ۰.۴۹ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد .

اینترنت کامپیوترICP ارزدیجیتال جدیدی است که در چند روزهای گذشته و با یک افزایش شگفت انگیز روانه بازار شد. طبق CoinMarketCap ، سکه غیرمتمرکز فقط در چند ساعت به سرمایه بازار ۳۵٫۸ میلیارد دلار رسیده است.

ارزش بازار این ارز دیجیتال به سرعت به بیش از ۹۰ میلیارد دلار افزایش یافت ، با ارزش تقریبی ۷۳۱ دلار. اما در عرض چند دقیقه ، قیمت آن کاهش یافت و به ۱۸ میلیارد دلار رسید ، با ارزش تقریبی ۱۴۶ دلار.

بنیاد Dfinity خالق رایانه اینترنتی است و هدف آن تبدیل ارز رمزنگاری شده به نسخه ناپایدار اینترنت است. بلاکچین ارزهای رمزپایه از قراردادهای هوشمند به نفع خود استفاده می کند ، دقیقاً مانند فناوری اتریوم . با این مکانیسم کار ، بنیانگذاران توکن بسیاری از سیستم عامل ها و برنامه های تلفن همراه را بهبود می بخشند.

به عنوان مثال ، برنامه های جدید غیرمتمرکز با DeFi می توانند شکل بگیرند. برنامه های DeFi یک طرح مالی کلاسیک با ارزهای رمزپایه ایجاد می کنند. برنامه نویسان حتی می توانند وب سایت ها و موارد دیگر را با استفاده از بلاک چین ارز رمزنگاری شده در اینترنت ایجاد کنند.

برخلاف اتریوم ، اینترنت رایانه دارای بلاکچین سریعتر و مقرون به صرفه تری برای توسعه دهندگان است. پیکربندی ارز رمزنگاری شده فن آوری منسوخ Ether را بهینه می کند که خبر خوبی است.

کامپیوتر اینترنتی و ارتقا its آن به تنظیمات جدید DeFi

طبق گفته های دومینیک ویلیامز ، رئیس بنیاد Dfinity ، اینترنت کامپیوتر دارای زنجیره بلوکی غیر از اتر است. این شبکه بلاکچین توسط cloud اداره نمی شود بلکه از یک سیستم سخت افزاری پیچیده تر استفاده می کند. پیکربندی ورود به DeFi در اولین تلاش بیشتر طلبکارانه است اما انتظار می رود پس از تکمیل آن بسیار پایدار باشد.

این کارشناس خاطرنشان می کند که شبکه بلاکچین با همان سرعت اینترنت کار خواهد کرد. با استفاده از این پیکربندی کلاسیک ، می توانید از بسیاری از مشکلات جلوگیری کرده و تناسب بهتری به DeFi بدهید.

ویلیامز همچنین می گوید که رایانه اینترنتی برای توسعه دهندگان به سبک قدیمی مفید است. بسیاری از شرکتهای بزرگ و کارآفرینان کوچک می توانند از سخت افزارها بدون مشکل استفاده کنند.

ظهور ناگهانی این توکن در بین برترین رمزارزها و فهرست شدن آن در صرافی‌های معتبر دنیا، جامعه‌ی بلاک‌چین را شگفت‌زده کرد. توکن ICP توسط سازمان غیر انتفاعی دفینیتی (Dfinity) که دفتر آن در زوریخ است، پس از حدود پنج سال توسعه منتشر شد.

طرح اینترنت کامپیوتر در حال افزایش است

این طرح ارزهای رمزپایه در حال افزایش است و حدود ۱۲۰ میلیون دلار سرمایه جمع می کند. سرمایه گذاران برجسته Polychain Capital و Andreessen Horowitz هستند با اعتماد به ارز رمزپایه به خوبی سود می برند .

از زمان تأسیس ، ارز دیجیتال  بسیار ناپایدار بوده و در بازار غیرمتمرکز رایج است. اگرچه قیمت رمزنگاری با گذشت زمان تعیین می شود ، این ارز رمزپایه رقابت سختی را در مورد بلاک چین های DeFi دارد. این شامل آخرین اظهارات اتریوم با به روزرسانی نسخه ۲٫۰ است.

ارز رمزپایه رایانه اینترنتی در رتبه نهم محبوب ترین ارز غیرمتمرکز قرار دارد. اما اتر ، ارز رمزنگاری شده اتریوم ، با ارزش ۹ میلیارد دلار در رتبه ۲ این لیست قرار دارد. طرحی که رایانه اینترنتی دارد امیدوار کننده به نظر می رسد و فقط باید از موانعی که بلاک چین های دیگر برای قراردادهای هوشمند ایجاد می کنند ، عبور کند.

ICP، «توکنی کاربردی» است که به کاربران امکان تصمیم‌گیری در شبکه‌ی بلاک‌چین Internet Computer ICPرا می‌دهد. طبق گفته‌ی وب‌سایت رسمی این پروژه، توکن ICP اولین بلاک‌چینی خواهد بود که می‌تواند میزبان وب‌سایت‌ها، سیستم‌ها، خدمات اینترنتی و تمامی سیستم‌های مالی باشد که تماماً بر اساس قراردادهای هوشمند و نه سیستم‌های خصوصی ساخته شده است.

برای مثال اگر می‌خواهید با استفاده از ICP وب‌سایتی ایجاد کنید، نیازی به پرداخت به خدمات هاستینگ برای میزبانی آن ندارید و این کار داخل خود بلاک‌چین اتفاق خواهد افتاد. اگر ICP بتواند قول‌هایی که داده است عملی کند، ICP حداقل از نظر ارزش بازار به یکی از توکن‌های باارزش تبدیل خواهد شد.

سیستم غیر متمرکز مالی (DeFi) را بهتر بشناسید