Venmo متعلق به Paypal

رمزنگاری با پاداش بازگشت نقدی در Venmo

شرکت پرداخت Venmo که متعلق به Paypal است ، با پشتیبانی از کارت های اعتباری امکان تبدیل پاداش های نقدی خود را به چهار دارایی دیجیتالی که در این پلتفرم میزبانی می شوند ، پشتیبانی رمزنگاری خود را گسترش داده است.

رمزنگاری با پاداش بازگشت نقدی در Venmo

شرکت پرداخت Venmo که متعلق به Paypal است ، ویژگی رمزنگاری جدید «بازگشت نقدی» را راه اندازی کرده است که شامل صفر معامله در خریدهای رمزنگاری شده است.

بر اساس اعلامیه ۱۰ اوت ، سرویس Venmo’s “Cash Back to Crypto” دیروز فعال شد و مشتریان کارت اعتباری را قادر می سازد تا پاداش های نقدی خود را بابت دارایی های دیجیتالی میزبانی شده در این پلتفرم خرج کنند.

با کارت اعتباری Venmo به Cash Back to Crypto سلام کنید و طی هفته های آینده به دارندگان کارت واجد شرایط دسترسی پیدا کنید.

Venmo در صورت خریدهای منتخب بین ۱ تا ۳ درصد پول نقد را به صاحبان کارت خود ارائه می دهد و ویژگی جدید همچنین شامل معاملات رایگان در هر خرید رمزنگاری می شود – در حالی که هزینه های تبدیل برای مبادله بین دارایی ها در هر صورت تراکنش ماهانه تعبیه شده است.

این شرکت پرداخت در حال حاضر از بیت کوین ، اتریوم ، لایت کوین و بیت کوین کش پشتیبانی می کند و مشتریان می توانند با انتخاب برگه پاداش ها در صفحه اصلی کارت اعتباری ، ویژگی جدید را فعال کنند. خریدها را می توان به صورت دستی انجام داد یا به صورت خودکار تنظیم شد. دارل اش ، نایب رئیس ارشد و مدیر کل Venmo گفت:

“ویژگی Cash Back to Crypto برای کارت اعتباری Venmo راهی جدید را برای شروع کاوش در دنیای رمزنگاری به مشتریان ارائه می دهد ، با استفاده از پول نقدی که هر ماه به دست آورده است تا به طور خودکار و یکپارچه یکی از چهار ارز رمزنگاری شده را در Venmo خریداری کند.”

Venmo در حال حاضر حدود ۷۰ میلیون کاربر در ایالات متحده دارد و این پلتفرم ابتدا در اواخر آوریل سال جاری تجارت رمزنگاری را آغاز کرد. با توجه به تماس Paypal در سه ماهه دوم در ۲۸ ژوئیه ، درآمد Venmo در مقایسه با سال گذشته ۱۸۳ grown افزایش یافته است و تجارت قوی رمزنگاری در این پلتفرم به شدت مورد استفاده قرار گرفته است.

پی پال به طور فعال در حال توسعه خدمات رمزنگاری خود است زیرا اولین بار در نوامبر ۲۰۲۰ خرید رمزنگاری را فعال کرد.

در ۱۵ جولای Cointelegraph گزارش داد که این شرکت محدودیت خرید ارزهای رمزنگاری شده را به ۱۰۰۰۰۰ دلار در هفته افزایش داده است. بعداً در ماه جاری در طول کنفرانس Q2 ، این شرکت اعلام کرد که قصد دارد معاملات رمزنگاری را به مشتریان بریتانیایی ارائه دهد ، در حالی که از اهداف مبهم برای ورود به DeFi نیز اذیت می شود.