مدیر عامل شرکت رمزنگاری :

رونق رمزنگاری های اخیر باعث رشد بازار خواهد شد

رمز ارز ها در طول سالها به طور مداوم در حال محبوبیت هستند ، اما سال 2017 طعم تلخی در دهان بسیاری از مردم گذاشت اما به سرعت در سال 2021 این وضعیت تغییر کرد .

ارز رمزنگاری شده از زمان تأسیس صنعت در سال ۲۰۰۹ چندین چرخه گاوی و خرسی را پشت سر گذاشته است. در حالی که ۲۰۱۷ شاهد رونق صنعت رمزنگاری در حدود پیشنهادات اولیه سکه و افزایش قیمت بیت کوین (BTC) بود ، ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ شاهد گسترش فضای رمزنگاری در اطراف مالی غیرمتمرکز بود. (DeFi) و رمزهای غیر قابل نفوذ (NFT). به گفته یکی از مدیرعامل شرکت رمزنگاری ، این بار اما ، علاقه خرده فروشی و نهادی به رمزنگاری بیش از هر زمان دیگری تصویب شده است.

سیمون یو ، مدیرعامل StormX ،  گفت: “ارزهای رمزنگاری شده در طول سالها به طور مداوم در حال محبوبیت هستند ، اما سال ۲۰۱۷ طعم تلخی در دهان بسیاری از مردم گذاشت.” “اما به سرعت به سال ۲۰۲۱ منتقل می شویم و مشخص است که زمانه تغییر کرده اند.”

یو نقل قول های خود را در پاسخ به یافته های اخیر سازمان رفتار مالی یا FCA ، از انگلستان ، که نشان داد ۲٫۳ میلیون بزرگسال مستقر در انگلیس دارای ارز رمزنگاری شده هستند ، تهیه کرد.

در سال ۲۰۱۷ ، قیمت بیت کوین به ارتفاعات صعود کرد و تا ۲۰۰۰۰ دلار رسید. در سال ۲۰۲۱ ، بر اساس داده های TradingView.com ، قیمت هر BTC به قیمتی نزدیک به ۶۵۰۰۰ دلار رسید.

مطالب مرتبط: کاربران رمزنگاری تگزاس به زودی قادر به خرید و فروش توکن در سوپرمارکت های بزرگ زنجیره ای خواهند بود.

یو گفت: “ادغام ارز رمزنگاری شده در جنبه های زندگی روزمره امکان رشد و تحکیم خود را به عنوان چیزی بیش از یک دارایی فراهم می کند – این به یک سیستم جدی مالی جایگزین برای پول دولتی می شود و مردم شروع به توجه می کنند.”

“دیگر شرکت هایی با موارد استفاده خودسرانه ظاهر نمی شوند ، اما در عوض اکنون با افزودن مزایایی به زندگی مصرف کنندگان در خارج از حوزه ارزهای رمزپایه ، رشد می کنند. همه اینها در یک زمان رخ می دهد ، در میان یک همه گیری جهانی ، جایی که مردم وقت داشته اند که امور مالی خود را ارزیابی کنند و اکنون به دنبال راه های جایگزین برای نه تنها سرمایه گذاری ، بلکه کسب درآمد نیز هستند. ”

به دنبال بازار گاوی رمزنگاری سال ۲۰۱۷ ، این صنعت در سال ۲۰۱۸ با یک بازار خرسی سقوط کرد. تا آنجا که بازار فعلی پیش می رود ، بیت کوین در زمان انتشار ۳۰ تا ۴۰ هزار دلار است ، که به میزان قابل توجهی از بالاترین رقم خود برخوردار است. زمان مشخص خواهد کرد که آیا بازار رمزنگاری به سمت نزول بیشتر پیش می رود یا خیر

خرید و فروش توکن در هایپر مارکت های تگزاس