Bitcoin and Cryptocurrency ATMs

رونمایی لاماسو از دستگاه خودپرداز بیت کوین جدید

"ما مدتی در این صنعت مشغول بودیم و از تجربیات خود برای طراحی خودپرداز بیت کوین با جنبه هایی که فکر می کنیم برای اپراتورهای امروزی بسیار مهم است استفاده کردیم"

رونمایی لاماسو از دستگاه خودپرداز بیت کوین جدید

لاماسو ، خالق مجموعه ای از دستگاههای خودپرداز بیت کوین از جمله نرم افزارهای منبع باز ، در آخر هفته جدیدترین مدل خودپرداز بیت کوین/رمزنگاری خود ، Tejo را اعلام کرد. با فاکتور فرم جمع و جور طراحی شده است که تقریباً در هر مکانی مناسب است. علاوه بر این ، Tejo همچنین دارای فضای داخلی بزرگ است و می تواند صندوق های نقدی اضافی را در خود جای دهد که می تواند ظرفیت صورتحساب آن را در اعتبارسنجی و دریافت اسکناس سه برابر کند.

قفل های الکترونیکی جهت دریافت وجه نقد

آژانس های جمع آوری وجوه نقدی مانند Garda ، Loomis و Brinks اغلب پیش نیاز برای ارائه خدمات خود قفل های قابل حسابرسی خاص را درخواست می کنند. به این ترتیب ، Tejo این امکان را دارد که برای نیازهای جمع آوری پول نقد اپراتور به قفل الکترونیکی Dormakaba Cencon پیشرو در صنعت ارتقا یابد.

اولین دسته از Tejos اکتبر امسال آغاز به کار می کند ، علاقه مندان می توانند مراحل رزرو دستگاه را آغاز کرده و جزء اولین کسانی باشند که راه اندازی می کنند.

 تیم لاماسو

“ما مدتی در این صنعت مشغول بودیم و از تجربیات خود برای طراحی خودپرداز بیت کوین با جنبه هایی که فکر می کنیم برای اپراتورهای امروزی بسیار مهم است استفاده کردیم. ما Tejo را برای جمع آوری پول نقد ساده تر و برای اپراتورهایی که می خواهند شبکه های بزرگی از خودپردازهای بیت کوین را اداره کنند طراحی کردیم.

در اوایل سال جاری ، لاماسو از تراکنش های محافظت شده Zcash در دستگاه های خود پشتیبانی کرد. در نسخه بعدی نرم افزار مدیریتی v7.6 ، پشتیبانی از Monero (XMR) به طور رسمی به دستگاه های Lamassu اضافه می شود. به زودی اپراتورها می توانند کاربران را قادر به خرید و فروش XMR ، همراه با USDT و موارد دیگر کنند.