آیا اتریوم از بیت کون سبقت میگیرد؟

رکورد اتریوم در دارایی تحت مدیریت سرمایه گذاران

تقاضای نهادی برای اتریوم همچنان رو به افزایش است ، در حال حاضر محصولات اتر بیش از یک چهارم دارایی های تحت مدیریت (AUM) محصولات سرمایه گذاری رمزنگاری را نشان می دهد.

تقاضای نهادی برای اتریوم همچنان رو به افزایش است ، در حال حاضر محصولات اتر بیش از یک چهارم دارایی های تحت مدیریت (AUM) محصولات سرمایه گذاری رمزنگاری را نشان می دهد.

بر اساس گزارش هفتگی جریان دارایی های دیجیتال CoinShares ، هفته گذشته شاهد ورود قابل توجه به ارزش ۷۴ میلیون دلار بود که سرمایه گذاران تلاش کردند از ضرر ناشی از سقوط اخیر که بسیاری از دارایی های رمزنگاری بیش از ۵۰ درصد ارزش خود را از دست دادند ، سود کسب کنند.

بیش از ۶۳ درصد ورودی های سازمانی به محصولات اتر یا ۴۶٫۸ میلیون دلار از کل کالاها ، تزریق شده است. محصولات اتر اکنون ۲۷٪ از AUM ترکیبی برای محصولات سرمایه گذاری رمزنگاری را نشان می دهد – بالاترین سهم تاکنون.

ورودی قابل توجهی نیز به محصولات دیگر ارائه شده برای مثال در دارایی های رمزنگاری شده متعدد (۱۱٫۱ میلیون دلار) و همچنین بودجه هدف قرار دادن Cardano  ۵٫۲ میلیون دلار) ، XRP (4.5 میلیون دلار) و Polkadot (3.8 میلیون دلار) انجام شد.

میزان خروج از محصولات بیت کوین با حدود ۴ میلیون دلار سرمایه از بازارها – در مقایسه با ۱۱۰٫۹ میلیون دلار خروج هفته گذشته ، کاهش یافته است. طی سه هفته گذشته ، ۲۴۶ میلیون دلار از محصولات سرمایه گذاری BTC خارج شده است.

با وجود ورود ۳۰ روزه ۴۷٫۹ میلیون دلاری بیت کوین که در حال حاضر معادل تقریباً یک سوم ۱۴۷٫۷ میلیون دلار اتر است ، بیت کوین هنوز هم با تقریبا ۴٫۴ میلیارد دلار در مقایسه با ۹۷۳ میلیون دلار اتر ، جریان ورودی سالانه را در اختیار دارد.

با این حال ، حرکت اخیر اتر باعث ایجاد گمانه زنی های جدید در مورد اینکه آیا اتریوم در حال آماده شدن برای ورق زدن بیت کوین است ،با اینکه اتریوم در حال حاضر از نظر تعداد معاملات ، حجم و هزینه ها و حجم تجارت ، حباب اصلی رمزنگاری را شکست می دهد.

طبق گفته CoinGecko ، اتر در حال حاضر دومین دارایی رمزنگاری شده با ۳۸٫۸ میلیارد دلار حجم روزانه است که تنها ۱۰۳ میلیارد دلار Tether است. طی ۲۴ ساعت گذشته تقریباً ۳۲٫۹ دلار BTC دست به دست شد.

آیا اتریوم می تواند بیت کوین را شکست دهد؟

تحلیل تکنیکال اتریوم ; ۹ خرداد