بایننس در حال رکورد زنی

رکورد تعداد معاملات بایننس در مرز ۷ میلیون

تعداد معاملات روزانه Binance Smart Chain با رکورد جدید 9.168 میلی متر روبرو می شود

 

—معاملات روزانه در زنجیره هوشمند بایننس در سوم ماه مه به بالاترین ارزش ۹٫۱۶۸ میلیون رسید

—از اواخر آوریل ، زنجیره هوشمند بایننس بیش از ۷ میلیون معامله روزانه را انجام می دهد

—آدرسهای منحصر به فرد در زنجیره هوشمند Binance از ۷۰٫۳ میلیون نفر گذشته است

—معیارهای زنجیره ای به سمت آینده صعودی Binance Coin (BNB) است

 

تعداد معاملات روزانه در زنجیره هوشمند بایننس همچنان با سرعتی چشمگیر در حال رشد است و در روز دوشنبه ۳ مه به حداکثر ارزش ۹٫۱۶۸ میلیون رسید. علاوه بر این ، زنجیره هوشمند بایننس از اواخر آوریل روزانه بیش از ۷ میلیون معامله را انجام داده است ، همانطور که در تصویر زیر مشاهده می شود.

رکورد تعداد معاملات بایننس در مرز 7 میلیون

معاملات روزانه Binance Smart Chain پنج برابر معاملات اتریوم است

برای درک میزان تعداد معاملات روزانه در زنجیره هوشمند بایننس، شبکه بلاکچین اتریوم طی دو هفته گذشته تقریباً ۱٫۵ میلیون تراکنش روزانه را انجام داده است.

بنابراین ، و انجام میانگین ۸ میلیون تراکنش روزانه در Binance Smart Chain ، فعالیت معاملات روزانه در BSC بیش از ۵/۳۳ برابر از فعالیت اتریوم است.

آدرسهای منحصر به فرد زنجیره هوشمند بایننس بیش از ۷۰٫۳ میلیون است

از نظر آدرس های منحصر به فرد ، Binance Smart Chain اکنون میزبان بیش از ۷۰٫۳ میلیون آدرس است که در نمودار زیر برجسته شده است.

رکورد تعداد معاملات بایننس در مرز 7 میلیون

تقاضا برای سکه (Binance (BNBهمچنان افزایش می یابد

افزایش فعالیت در زنجیره هوشمند Binance همانطور که از طریق تعداد معاملات روزانه و آدرس های منحصر به فرد آن نشان داده شده است ، به سمت یک محیط صعودی برای (Binance Coin (BNB است. فعالیت بالای شبکه تأییدی است بر اینکه تقاضا برای (Binance Coin (BNBرو به رشد خواهد بود و ارزش آن در بازارهای رمزنگاری نیز افزایش خواهد یافت.

اوایل امروز هنگامی که تیم Simplex از مشتریان خود به دلیل تاخیر در شبکه خود به دلیل افزایش علاقه به BNB عذرخواهی کرد ، نمونه ای از این تقاضا برای Binance Coin مشاهده شد. اطلاعیه توسط تیم در Simplex در زیر یافت می شود.

۱/۲ در حال حاضر تقاضای زیادی برای BNB وجود دارد که منجر به تأخیر در کل شبکه شده است. ما ناامیدی ایجاد شده در میان کاربران را درک کرده ایم و با تمام ظرفیت در تلاش هستیم تا بار دیگر معاملات صاف BNB را فعال کنیم.


Binance توکن های قابل معامله سهام را آغاز می کند