دولت از تعطیلی اجتناب می کند

ریزش بازار و ورود لایحه ممانعت از رمزارز ها

سناتور پت تومی می‌گوید: «شکست رئیس‌جمهور جنسلر در ارائه قوانین شفاف برای ارزهای دیجیتال، بر لزوم اقدام کنگره تاکید می‌کند.

ریزش بازار و اقدام قانونگذار ایالات متحده در خصوص رمزارز ها

پت تومی، سناتور پنسیلوانیا، یکی از اعضای رده بندی کمیته بانکی سنا، پیشنهاد کرده است که در صورتی که کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) نتواند راهنمایی کافی در مورد ارزهای دیجیتال ارائه دهد، با قانون وارد عمل شود.

در اطلاعیه روز جمعه کمیته بانکی سنا، تومی گفت که از پاسخ هایی که گری جنسلر، رئیس SEC در مورد تفاوت بین اوراق بهادار و کالاها در رابطه با پروژه های توکن و استیبل کوین ها ارائه کرده بود، ناراضی است.

این سناتور برخی از تفاوت‌های ظاهری SEC در اقدامات اجرایی بین شرکت‌های رمزنگاری و شرکت‌های خدمات مشاوره، از جمله گلس لوئیس را به دلیل اتهامات مشابه در ارائه «اطلاعات متقلبانه و گمراه‌کننده» زیر سوال برد.

تومی گفت: «برای اینکه سرمایه‌گذاران از یک بازار منصفانه و رقابتی سود ببرند، آژانس‌های فدرال باید به سؤالاتی در مورد اینکه آیا  – فناوری‌های جدید و نوظهور با مقررات موجود مطابقت دارند – و اگر چنین است، چگونه، پاسخ دهند. “شکست رئیس Gensler در ارائه قوانین شفاف برای ارزهای رمزنگاری شده بر لزوم اقدام کنگره تاکید می کند.”

تومی قبلاً از ایالات متحده حمایت کرده بود. دولت یک ارز دیجیتال بانک مرکزی را راه اندازی کرد و گفت به نفع رئیس جمهور جو بایدن برای رئیس بعدی فدرال رزرو، جروم پاول، رای خواهد داد.

علاوه بر این، سناتور پشت تلاش دو حزبی در ماه آگوست برای اصلاح برخی از مفاد قانون زیرساخت اخیراً تصویب شده بود تا برای توسعه دهندگان، ماینرها و سایرین در فضای کریپتو اعمال نشود. دیگر قانونگذاران ایالات متحده پس از امضای لایحه قانونی توسط بایدن، راه حل هایی را برای الزامات گزارش مالیاتی پیشنهاد کرده اند، زیرا تومی گفت که کنگره “باید این کار را در قوانین بعدی انجام دهد.”

مطالب مرتبط: لایحه زیرساخت هنوز قابل اصلاح است

اگرچه کنگره هنوز همانطور که تومی پیشنهاد کرده بود در مورد رمزارزها عمل نکرده است، هر دو مجلس نمایندگان و سنا مشغول تصویب لایحه ای برای تمدید بودجه برای ایالات متحده بودند. دولت تا فوریه ۱۸ در تلاش برای جلوگیری از خاموش شدن. پرزیدنت بایدن امروز “قانون تمدید بیشتر بودجه دولتی” را امضا کرد.