دنیای جدید در کریپتو

زمین مجازی در Metaverse بر فروش NFT در هفته گذشته غالب شد

بر اساس فروش NFT و Metaverse در هفته گذشته ، تقاضا برای زمین دیجیتال از سایر اقلام ، آثار هنری و مجموعه ها پیشی گرفت.

زمین مجازی در Metaverse بر فروش NFT در هفته گذشته غالب شد

همانطور که آمار فروش NFT و Metaverse در هفته گذشته نشان داد، زمین دیجیتال در بازاری که در حال حاضر یک بازار بسیار پرسود است، تقاضای زیادی دارد.

داده های پلت فرم معیارهای صنعت، NonFungible، نشان می دهد که در هفته گذشته بیش از ۳۰۰ میلیون دلار NFT فروش داشته است. از این مجموع، تقریبا یک چهارم مربوط به زمین دیجیتال در Sandbox Metaverse بوده است.

مطلب مرتبط توکن سندباکس (The Sandbox)

در هفته گذشته، هر یک از ده فروش برتر NFT Metaverse در پنج مجموعه برتر مربوط به سرزمین دیجیتال درون بازی بود.

Sandbox در هفته گذشته با حجم کل ۷۰٫۵ میلیون دلار برای ۴۴۳۳ دارایی معامله شد – و آن را به مجموعه Metaverse که بیشترین پول نقد را به دست آورد تبدیل کرد.

اگرچه دسنترالند از نظر حجم معاملات در رتبه دوم قرار گرفت، ده فروش گران NFT متاورس در هفته گذشته، از ۲۲۵۰۰۰ MANA (758250 دلار) تا ۵۰۰۰۰ MANA (220،۰۰۰ دلار) همه در دنیای مجازی مبتنی بر اتریوم بودند. دسنترالند در هفته گذشته ۶٫۶ میلیون دلار برای ۳۹۹ دارایی معامله کرد.

مطلب مرتبط ارز دیجیتال Mana چیست؟

در همین حال، طی هفت روز گذشته کریپتووکسل ها حدود ۶۵۰۰۰۰ دلار برای ۸۱ دارایی معامله کردند، Somnium Space 492000 دلار برای ۴۰ دارایی معامله کرد و SuperWorld با ۲۲۷۶۰۰ دلار برای ۵۰۶ دارایی معامله شد – همچنین همه معاملات برتر مجازی آنها بود.

Metaverse یک تجربه واقعیت مجازی فراگیر از اینترنت است که از فناوری بلاک چین و توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) برای پرداخت و مالکیت اقلام آنلاین استفاده می‌کند. به عنوان مثال، هنگامی که خریدی درون بازی انجام می دهید، در واقع مالک آن کالا هستید و در نگهداری، تجارت یا فروش آن آزاد هستید.

به گزارش DappRadar،در واقع  ۱۰۶ میلیون دلار زمین متاورس بین بیش از ۶۰۰۰ معامله گر در هفته منتهی به ۲دسامبر فروخته شد. «بدون شک، Metaverse land موفقیت بزرگ بعدی در فضای NFT است. DappRadar در آن زمان در یک پست وبلاگ اعلام کرد که دنیای مجازی با رکورد فروش و افزایش مداوم قیمت NFT، کالای برتر جدید در فضای کریپتو است.

در ماه ژوئن، یک شرکت سرمایه گذاری مجازی املاک و مستغلات، پس از صرف ۹۱۳۰۰۰ دلار در ۲۵۹ قطعه، رکورد Decentraland را برای گران ترین زمین دیجیتال فروخته شده تا کنون شکست.

در بازار NFT Opensea، Sandbox و Dentraland جایگاه خود را به عنوان دو مجموعه برتر در هفته گذشته در این پلتفرم معامله کردند.