اتریم نزدیک به 4 هزار دلار

سبقت اتریوم از دوج کوین با سرعت زیاد

Ethereum و Dogecoin به اوج جدیدی دست یافتند زیرا سرمایه گذارانی مثل ایلان ماسک برای اولین بار در SNL تلاش کردند و گاوهای بیت کوین قیمت را به 60،000 دلار نزدیک کردند.
سبقت اتریوم از دوج کوین با سرعت زیاد

بازار رمزنگاری در آخر هفته تجمع کرده است زیرا (Ether (ETH) ، Dogecoin (DOGE و (Shibu Inu (SHIB با رسیدن به بسته های altcoins به سمت کوه درپوش بازار ، به بالاترین رکوردهای جدید تبدیل می شوند.

بیشترین هیجان در پشت راهپیمایی Dogecoin به حضور الون ماسک ، مدیرعامل تسلا و طرفدار Dogecoin در نمایش محبوب کمدی Saturday Night Live نسبت داده شده است. از طرف دیگر ، اتر همچنان به سمت ۴۰۰۰ دلار حرکت می کند زیرا علاقه  institutional موسسه به altcoin افزایش یافته و هارد فورک لندن در حال نزدیک شدن است و سرمایه گذاران احساس صعود اضافی می کنند.

داده های حاصل از بازارهای Cointelegraph و TradingView  نشان می دهد که قیمت اتر پس از مدت کوتاهی فرو رفتن در پایین ترین نرخ ۳۴۱۸ دلار در ساعات پایانی ۸ مه ، دوباره خونسردی خود را به دست آورد و با طعم ۱۳٪ به بالاترین رقم همیشگی یعنی ۳،۹۵۸ دلار رسید.

سبقت اتریوم از دوج کوین با سرعت زیاد

در حالی که برخی از حرکت صعودی دومین ارز رمزنگاری شده بزرگ توسط سرمایه بازار شگفت زده شده اند ، اما برای مارسل پچمن ، تحلیلگر بازار Cointelegraph ، که اخیراً توضیح داده است که اتر “چگونه می تواند به راحتی تا ۵۰۰۰ دلار دوام بیاورد” هیچ تعجبی ندارد.

بیت کوین (BTC) از زمان خود خارج از کانون توجه استفاده کرده تا بی سر و صدا با گاوهایی که اکنون می خواهند قیمت را بالای ۵۹،۰۰۰ دلار نگه دارند ، بالاتر برود.

 


تحلیل تکنیکال دوج کوین ; ۱۶ اردیبهشت


 

دوج کوین لیدر بازار Meme Coin ها

Dogecoin به عنوان یکی از بزرگترین جلب توجه کنندگان اصلی تاریخ رمزنگاری ظهور کرده است زیرا تعداد زیادی از کاربران جدید اولین طعم تجارت رمزنگاری را از رمز معروف میم دریافت کرده اند. افزایش یک هفته ای حرکت برای دوج کوین منجر به افزایش ۲۵ درصدی در ساعات اولیه معاملات روز شنبه شد که ارزش خود را به بالاترین قیمت جدید در $ ۰٫۷۴ رساند قبل از اینکه سودآوری قیمت را به زیر ۰٫۶۸ دلار کاهش دهد.

سبقت اتریوم از دوج کوین با سرعت زیاد

با تشکر از توجه جهانی که دوج کوین جلب کرده است ، تعدادی از پروژه های با موضوع سگ بوجود آمده است ، از جمله (Shiba In (SHIB ، که پس از یک تجمع دو روزه که شاهد ایجاد ارزش خود برای ایجاد یک جدید بود ، به صحنه حمله کرد رکورد بالا در ۰٫۰۰۰۰۱۷۸ دلار. در حال حاضر محدودیت کل بازار ارزهای رمزنگاری شده ۲٫۴۶۳ تریلیون دلار و نرخ تسلط بیت کوین ۴۴٫۸٪ است.