$ENS توکن حاکمیتی اتریوم

سرویس جدید توکن بر پایه اتریوم

توکن حاکمیتی جدید اتریوم Name Service $ENS بحث امروز شهر است.

سرویس جدید توکن بر پایه اتریوم

در اعلامیه رسمی Mirror از ENS آمده است که از $ENS برای رای دادن به قانون اساسی پیشنهادی و کنترل پارامترهای پروتکل استفاده خواهد شد. اولین موضوعاتی که دارندگان می توانند در ENS DAO جدید رای دهند،پیش بینی قیمت و نحوه تخصیص وجوه موجود و آتی خزانه داری جامعه است.

کاربران کیف پول اتریوم که در گذشته یک دامنه ENS ایجاد کرده‌اند، می‌توانند تا ۴ می ۲۰۲۲ از سایت معرفی شده $ENS درخواست کنند. توکن‌های معرفی نشده به خزانه DAO ارسال می‌شوند. یک دامنه ENS نام‌های خوانایی را که به eth. ختم می‌شوند (مانند «alice.eth») روی آدرس‌های اتریوم وارد می‌کند.

یک چهارم کل عرضه $ENS در اختیار دارندگان دامنه .eth قرار گرفت تا در مجموع ارایه شود . هر کیف پول بر اساس مدت زمانی که دامنه خود را نگه داشته است، تاریخ انقضا، و اینکه آیا یک ENS اولیه تنظیم کرده است، مقدار متغیری از ENS $ دریافت می کند.

در زمان ارایه این مقاله، CoinGecko جمع‌آورنده داده‌های رمزنگاری تخمین می‌زند که ENS با ارزش بازار ۲۳۵ میلیون دلار و ارزش کاملاً کاهش‌یافته ۳.۱۶ تریلیون دلار، به‌عنوان سیصد و سیزدهمین دارایی بزرگ رمزنگاری‌شده در رتبه‌بندی قرار می‌گیرد.

این توکن نوسان شدید قیمت و حجم معاملات ۹ رقمی را تجربه کرده است، آخرین بار در ۳۱٫۵۳ دلار تغییر کرد و ۷۵ درصد سود روزانه تا زمان نوشتن این مقاله داشت.

SushiSwap برای تشویق کاربران به ارائه نقدینگی به استخر WETH/ENS خود روی آورده است و به استخراج کنندگان جوایز SUSHI ارائه می دهد.

سوشی تازه برای خانواده های ما

.eth $ENS pic.twitter.com/bLvnFphvgP

— Jiro (@0xJiro) 8 نوامبر ۲۰۲۱

سرویس اتریوم (ENS) امروز توکن حاکمیتی خود را به نام $ENS راه اندازی کرد که برای تمرکززدایی بیشتر سرویس ، دامنه محبوب برای کیف پول های اتریوم استفاده خواهد شد.