استفاده سامسونگ از بلاکچین

سرویس جدید سامسونگ به نام Paperless

سامسونگ SDS برای رفع مشکلات جعل و جعل اسناد ، سرویس جدید بلاکچین مبتنی بر ابر را تحت عنوان Paperless راه اندازی کرده است.
سرویس جدید سامسونگ به نام Paperless

سامسونگ SDS ، بازوی فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) سامسونگ ، سرویس جدیدی را با نام Paperless (بدون کاغذ) جهت ارائه قابلیت اطمینان و شفافیت اسناد در محیط cloud راه اندازی کرد.

Paperless که به عنوان یک راه حل مبتنی بر cloud برای خدمات blockchain-as-a-service) BaaS) راه اندازی شده است ، اسناد حساس مانند قراردادها ، فرم های رضایت نامه و گواهی های بلاکچین را برای جلوگیری از جعل مدیریت می کند. طبق اعلام رسمی ، سرویس جدید می تواند در زمینه های مختلف مانند رای گیری یا وظایفی که به اثبات اسناد مختلف نیاز دارد ، استفاده شود.

Paperless همچنین با رمزنگاری و ذخیره اطلاعات حساس یا حجم زیاد در یک سرور جداگانه ، فقط اسناد هش هر داده را در بلاکچین مدیریت اسنادی را که پس از مدتی مشخص باید دفع شوند ، فراهم می کند.

از آنجا که تمام تاریخچه داده ها از جمله ایجاد ، بازنگری و دفع اسناد در زمان واقعی بر روی بلاکچین ثبت می شود ، این طراحی با ترکیب فناوری درون زنجیره ای و خارج از زنجیره “کاهش سرعت معاملات بلاکچین به دلیل حجم گسترده داده ها” را بیان می کند. در این اطلاعیه آمده است.

مرتبط: فناوری بلاکچین چیست؟ چه چیزی آن را بسیار مهم می کند؟

سامسونگ SDS افزود که این شرکت از خدمات Paperless خود در قراردادهای حقوق و دستمزد کارمندان ، رأی گیری در کل شرکت و مدیریت گواهی برای ساده سازی فرآیندهای پیچیده استفاده می کند.

زیرمجموعه ICT غول فناوری کره جنوبی کاوشگر شناخته شده فناوری بلاکچین است. سال گذشته ، سامسونگ SDS اعلام کرد که مجموعه ای از پروژه های آزمایشی را برای آزمایش مدیریت توزیع دارو با استفاده از بلاکچین انجام می دهد تا شفافیت در ردیابی داروهای دارویی را تضمین کند.

سامسونگ نیز خود در مسابقات بلاکچین شرکت دارد. این شرکت قبلاً حق اختراع یک درایو حالت جامد (SSD) قابل برنامه ریزی و سوئیچ را ثبت کرده است ، اگرچه این حق ثبت اختراع هنوز ملموس نیست.