نقش مهم Changpeng Zao

سرکوب Binance در هنگ کنگ

سرکوب Binance همچنان ادامه دارد. هنگ کنگ می گوید بایننس مجوز فعالیت در این شهر را ندارد.

در یک سرکوب دیگر Binance ،اینبار از طرف هنگ کنگ SFC روز جمعه اعلام کرد که صرافی اجازه ارائه هر نوع خدماتی را در شهر ندارد.

این در حالی است که در طی ماه گذشته با سرکوب های بی شماری روبرو شده است. کمیسیون اوراق بهادار و آینده هنگ کنگ (SFC) با انتشار اخطاریه به بورس شماره رمزنگاری ، با مشکلات این شرکت مقایسه شد.

مرتبط:بایننس تحت دستور ناظر مالی انگلیس

مرتبط:نظارت سختگیرانه بایننس در اروپا

SONG’S SONG HONG KONG’S می گوید که هیچ فعالیتی در گروه BINANCE برای انجام “فعالیت تنظیم شده” در هنگ کنگ مجاز یا ثبت نشده است

– * والتر بلومبرگ (@ Deetaone) 16 ژوئیه ۲۰۲۱

این هنگ کنگ را بعنوان هشتمین تنظیم کننده نشان می دهد که علیه Binance بخاطر فعالیت بدون مجوز لازم اخطار می دهد.

سایر کشورهایی که علیه شرکت صرافی اخطار داده اند ، ژاپن ، کانادا ، ایتالیا ، جزایر کیمن ، تایلند ، انگلستان و سنگاپور هستند.

با افزایش مشکلات نظارتی Binance در هر روز ، تنظیم کننده برتر ایتالیا CONSOB اخطار مشابهی را برای صرافی صادر کرد.

سرکوب Binance طی ماه گذشته شدت یافته و اکنون تهدید می کند که گسترش سریع آن را محدود می کند. با این حال ، تمام اخطارهای مربوط به سرکوب و انطباق برای این صرافی چیز جدیدی نیست زیرا در بسیاری از کشورها با مجموعه قوانین و مقررات کاملاً متفاوتی کار می کند.

مرتبط:پایان توکن ها در لیست بایننس

مرتبط:همکاری بایننس با Visa و MasterCard

دلیل سرکوب Binance توسط بورس هنگ کنگ ؟

سرکوب Binance توسط هنگ کنگ به مبادله غیر مجاز برای فروش “توکن سهام” در شهر بستگی دارد. با این حال ، این شرکت محصول را ارائه می دهد.

توکن های سهام Binance به کاربران اجازه می دهد بدون پرداخت هزینه کمیسیون ، بخشی از سهام شرکت های تجاری معامله شده را خریداری کنند. سهام پیشنهادی شامل اپل ، Coinbase ، مایکروسافت ، MicroStrategy و تسلا (CNBC) بود.

SFC گفت اینها طبق قوانین هنگ کنگ به احتمال زیاد “اوراق بهادار” هستند و بنابراین ارائه آنها بدون مجوز به مردم هنگ کنگ ممکن است جرم باشد.

توماس اتکینسون ، مدیر اجرایی SFC ، گفت: “SFC هیچ نقض قوانین مربوط به اوراق بهادار را تحمل نمی کند و در صورت لزوم از اقدامات اجرایی علیه اپراتورهای غیرمجاز سکوها دریغ نخواهد کرد.

Binance هنوز در مورد این سرکوب اظهارنظر نکرده است

در پی یک سرکوب تازه در بورس ، این شرکت هنوز هیچ اعلامیه ای صادر نکرده یا به سرکوب هنگ کنگ پاسخ نداده است.

با این حال ، هنگامی که FCA انگلیس با Binance مشکلی داشت ، مدیر عامل صرافی آن را در یک توییت که FUD (ترس ، عدم قطعیت و شک) نامیده می شود ، کاهش داد.

در نامه ای سرگشاده ، ژائو سرکوبی را که مطابقت با آن را یک سفر خوانده و کمترین اطمینان را به کاربران می دهد که Binance از قوانین کشور مورد نظر خود پیروی می کند.