افزایش 85 درصدی DYDX

سیستم DeFi به بازی DYDX airdrop می بالد

تولیدکنندگان DeFi ادعا می کنند که صدها هزار دلار با بازی airdrop اخیر dYdX کار کرده اند.

سیستم DeFi به بازی DYDX airdrop می بالد

با افزایش نماد حاکمیت dYdX در میان گمانه زنی ها مبنی بر مهاجرت معامله گران چینی به مشتقات DEX ، تولیدکنندگان باهوش DeFi ادعا می کنند که پس از بازی در پخش هوایی اخیر پروتکل ، روی ۶ مسیر پرداخته اند.

DYDX در دو روز ۸۵ درصد افزایش یافته است زیرا گزارش ها ادعا می کنند که معامله گران ارزهای دیجیتال چین با پروتکل تجاری حاشیه غیرمتمرکز در حال حرکت هستند زیرا پکن در تلاش برای سرکوب بیشتر دارایی های دیجیتالی است.

با افزایش قیمت ، کشاورزان DeFi به بازی dYdX airdrop می بالند

DYDX/USD: CoinGecko

نماد حاکمیت صرافی در ۸ سپتامبر به کاربران منتقل شد. همانطور که تعداد توکن های دریافت شده توسط کاربران توسط فعالیت های تجاری در بورس تعیین شد ، اخبار مربوط به حرکت هوایی موجی از فعالیت ها را به دنبال داشت ، زیرا کشاورزان برای سرمایه گذاری روی سکو نشانه های رایگان هجوم آوردند.

با توجه به اینکه توکن های DYDX در حال حاضر با ۲۱ دلار معامله می شود و ارزش بازار آن از ۱ میلیارد دلار فراتر رفته است ، بسیاری از دریافت کنندگان airdrop سود قابل توجهی کسب کرده اند.

برخی از کاربران با به دست آوردن درآمد خود از طریق توییتر ، نحوه استفاده از پروتکل را با معامله دارایی های یکسان در پلتفرم بین چندین کیف پول تحت کنترل خود برای واجد شرایط بودن برای صدها هزار پاداش ارزیابی کردند.

پرواز رایگان من DYDX $ 900،۰۰۰ دلار است. صبح بخیر.

– کارتر (moneywithcarter) 23 سپتامبر ۲۰۲۱

دانیل کو ، کاربر توییتر در توییتی گفت که ارزش پرواز آنها “اکنون ۴۲۰ هزار دلار است” و خاطرنشان کرد که اگر هنوز در ایالات متحده اقامت داشت ، از این رویداد حذف می شد.

وی گفت: “مهاجرت به تایوان (و عدم دریافت گرین کارت) تماس خوبی بود.”

برخی دیگر چندان خوش شانس نبودند ، بسیاری از کاربران از اینکه توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده از “حفاظت” در برابر خط هوایی محافظت شده بودند ، شکایت کردند.

۷/ SEC اکنون می خواهد از همین سیستم برای “محافظت” شما در برابر رمزنگاری استفاده کند. اگر شما یکی از بسیاری از آمریکایی هایی بودید که در برابر airdrop 1 میلیارد دلاریdydxprotocol محافظت شده بود ، به این دلیل است که dydx مانند یک شرکت دهه ۱۹۸۰ اطلاعاتی را به SEC گزارش نمی دهد.

– myss3lium industri3s (mysselium) 27 سپتامبر ۲۰۲۱

DYdX امسال رشد بنیادی چشمگیری داشته است و حجم مشتقات  در مدت ۳ ماه ۲٫۵۸۳ درصد افزایش یافته است. در ۲۷ سپتامبر ، حجم معاملات حاشیه ای روزانه DEX برای اولین بار از حجم معاملات پیشرو ایالات متحده Coinbase پیشی گرفت.

طبق L2beat ، ارزش کل قفل شده بر روی پلتفرم به بالاترین حد خود با ۵۰۳ میلیون دلار رسیده است ، که آن را به عنوان دومین شبکه بزرگ لایه دو از نظر ارزش کل قفل شده (TVL) در پشت Arbitrum قرار می دهد. این مبادله در حال حاضر ۲۰ درصد از کل TVL لایه دوم را تشکیل می دهد.