نظر مدیران بزرگ‌ترین شرکت‌های اسپانیایی

شرکت‌های اسپانیا هنوز تمایلی به رمزارز ها ندارند

بزرگ‌ترین شرکت‌های مدیریت دارایی اسپانیا هنوز تمایلی به سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال ندارند

بزرگ‌ترین شرکت‌های مدیریت دارایی در  اسپانیا هنوز تمایلی به سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال از خود نشان نمیدهند .

بزرگ‌ترین شرکت‌های مدیریت دارایی اسپانیا هنوز برای پذیرش ارزهای دیجیتال به‌عنوان یک کلاس دارایی  متفاوت از قبل متقاعد نشده‌اند و بنابراین برنامه‌ای برای سرمایه‌گذاری در این حوزه ندارند. تعدادی از افراد کلیدی چند شرکت سرمایه‌گذاری مطرح در این کشور از جمله سانتاندر (Santander) و کاشابنک (Caixabank)، اظهار کرده‌اند که اگرچه فرصت‌های مهمی در صنعت نوظهور ارزهای دیجیتال وجود دارد، اما به‌دلیل نوسانات زیاد، هنوز برای سرمایه‌گذاری در این حوزه بسیار زود است و آنها آمادگی لازم برای سرمایه گذاری در این مورد را ندارند .

مدیران دارایی اسپانیایی هنوز درباره Crypto تردید دارند

بر اساس اظهارات چندین مقام مهم مالی ، بزرگترین مدیران دارایی اسپانیا هنوز متقاعد نشده اند که ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری  وسیله خوبی هستند . در حالی که برای سرمایه داران در اسپانیا سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال مجاز است ، مواردی چون ماهیت ابتدایی ، نوسانات و مناطق خاکستری تنظیم آنها ،  سرمایه های کلان را در اسپانیا از  این بازار دور می کند.

مدیر استراتژی سرمایه گذاری Caixabank AM ، سانتیاگو روبیو ، اعلام کرد که آنها ارزهای دیجیتال را لمس  و درک نخواهند کرد. Caixabank AM یکی از بزرگترین مدیران دارایی در اسپانیا است که بیش از ۷۰ میلیون یورو در اختیار دارد.  و این موضع  و مشکل آنها با BBVA AM ، دیگر شرکت غول پیکر اسپانیایی مشترک است. مدیر تخصیص دارایی جهانی آن ، خیمه مارتینز ، اظهار داشت که احتمال سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال در آینده وجود دارد ، اما آنها برنامه ای برای انجام این کار به زودی ندارند. مارتینز تاکید کرد:

۱۰ سال دیگر  معاملات ارز دیجیتال بسیار عادی خواهد بود ، و ما به این موضوع میپردازیم ، اما امروز ما تازه  در شروع  و آغاز این بازار هستیم .و باید بدانیم ، با روشی متفاوت از دیگران میخواهیم قرار بگیریم که دارایی های خود را در معرض خطرها ، و در ابهامات در زندگی قرار ندهیم  ، شما باید مرحله به مرحله پیش بروید. ما قرار نیست مشتریان خود را با مواردی که کنترل خوبی نداریم درگیر و گیج کنیم.

کریستینا رودریگز ، از Santander AM ، همچنین توضیح داد که ارزهای دیجیتال در واقع چیزی نیستند که در مورد آنها تبلیغ می شوند ، تأکید کرد که آنها برنامه ای برای سرمایه گذاری در این حوضه  ندارند. مدیران مالی که می خواهند در ارزهای دیجیتال  تبلیغ و سرمایه گذاری کنند باید اسناد خود را به روز کنند تا در مورد خطرات و نوسانات این ابزارهای تازه یکپارچه به سرمایه گذاران مشاوره دهند.

ارزهای دیجیتال هنوز در اسپانیا جایگاه بالایی ندارند 

این اظهارات تصویری بارز برای آینده سرمایه گذاری ارز دیجیتال  توسط مدیران دارایی اسپانیایی ترسیم می کند ، که هنوز به اعتبار ارزها بهایی نمی دهند . و فقط به طور بالقوه برای مشتریان آنها جالب است. این کاملاً متفاوت از آنچه در ایالات متحده اتفاق می افتد ، جایی که غول های دارایی مانند Blackrock ، که بیش از ۷ تریلیون دلار مدیریت می کنند ، از طریق مالکیت ۱۶٫۳ درصدی سهام در Microstrategy ، غیر مستقیم در معاملات و سرمایه گذاری در بیت کوین هستند.

و اخیراً ، لری فینک ، مدیر عامل Blackrock ، اظهار داشت:

این شرکت تکامل دارایی های دیجیتال را رصد کرده است. و ما در حال بررسی درک و فهم آن ، زیرساخت ها ، فضای نظارتی هستیم

با این حال ، به نظر می رسد که این موسسات تمایل به سرمایه گذاری سنتی تر در اسپانیا دارند و برای اطمینان از ارزهای دیجیتال ، کمی بیشتر زمان می میخواهند

نظر شما در مورد نظر مدیران دارایی اسپانیا درباره ارز های دیجیتال  چیست؟

انتقاد شدید عضو هیات مدیره بانک مرکزی اروپا از ارزهای دیجیتال