رتبه 21 در مبادلات جهانی

شرکت کهربا در پی افزایش ۱۰۰ میلیون دلاری

شرکت رمزنگاری_مالی گروه کهربا پس از موفقیت در جمع آوری سرمایه از سری B توانست 100 میلیون دلار به صندوق های خود اضافه کرده و ارزش کل پول خود را به 1 میلیارد دلار برساند.

پلت فرم سرمایه گذاری شرکت Crypto-finance company Amber Group “شرکت رمزنگاری_مالی گروه کهربا ” پس از موفقیت در جمع آوری سرمایه از سری B توانست ۱۰۰ میلیون دلار به صندوق های خود اضافه کرده و ارزش کل پول خود را به ۱ میلیارد دلار رسانده است – این یک نقطه عطف مهم برای این شرکت به عنوان چهارمین سال فعالیت خود محسوب می شود.

دور بودجه سری B توسط رنسانس چین و با مشارکت چندین صندوق سرمایه گذاری رمزنگاری از جمله Tiger Brokers ، Tiger Global Management ، Arena Holdings ، DCM Ventures و Gobi Partners برگزار شد.

مایکل وو ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت گفت ، تزریق پول برای “گسترش عملیات جهانی برای پاسخگویی به تقاضای مشتری و توسعه راه حل های بازار برای سرمایه گذاران و شرکت های برجسته رمزگذار جهان” استفاده می شود.

اندازه گیری حجم تجارت و دارایی کل تحت مدیریت ، رشد چشمگیر گروه کهربا در چهار سال گذشته را به نمایش می گذارد. این شرکت هم اکنون بیش از یک میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت دارد و بیش از ۵۰۰ میلیارد دلار حجم تجارت تجمعی دارد.

وو گفت: “ما در سه ماهه گذشته ماههای رکوردی داشته ایم ، هم از طریق مشتری و هم از طریق بازارهای مبادله ای”.

“از زمان افزایش حضور روی صفحه ، اکنون ۲-۳٪ از کل معاملات در بازارهای بزرگ و مشتقات را تشکیل می دهیم و همچنان شاهد رشد هستیم. حجم تجارت تجمعی ما از ۲۵۰ میلیارد دلار از ابتدای سال تاکنون به بیش از ۵۰۰ میلیارد دلار رسیده است. “

از نظر حجم معاملات تجاری ، گروه کهربا با توجه به اطلاعات BitMEX ، در بین مبادلات جهانی در رتبه ۲۱ قرار دارد.

دارایی های کهربا در سال ۲۰۲۰ از ۵۳۰ میلیون دلار عبور کرد که نسبت به سال قبل ۲۷۵ درصد افزایش نشان می دهد. در آن زمان ، وو گفت که شرکت او “قبلاً ثابت کرده است که ما می توانیم خدمات مالی رمزنگاری یکپارچه را ارائه دهیم.”

گروه کهربا علاوه بر پشتیبانان سری B خود ، از بزرگترین صندوق های سرمایه گذاری بلاکچین ، از جمله Pantera Capital ، Coinbase Ventures و Blockchain.com بودجه مستقیم دریافت کرده است.

مرتبط: مشاوران مالی فشار نهادی را به سمت پذیرش رمزنگاری هدایت می کنند

صندوق های سرمایه گذاری در طی شش ماه گذشته میلیاردها دلار به اقتصاد رمزنگاری ریخته اند و این اعتقاد راسخ در کلاس جدید دارایی ها را برجسته می کند. همین ماه ، آزمایشگاه های Solana فروش ۳۱۴ میلیون دلاری توکن خصوصی را به پایان رساندند ، PayPal و Salesforce تنها ۱۴ میلیون دلار به آزمایشگاه های TRM کمک کردند و تبادل DeFi dYdX هم ۶۵ میلیون دلار از طریق کمک مالی سری C جمع آوری کرد.

تحلیل تکنیکال بیت کوین ; ۲۹ خرداد