تولید ارز های دیجیتالی بر روی ابر

شرکت Hive در لیست بورس نزدک

این شرکت تمرکز ویژه ای روی انرژی سبز دارد ، موضوعی که به طور فزاینده ای برای منتقدان مصرف قابل توجه انرژی رمزنگاری مهم و مورد توجه است.

در حالی که SEC همچنان به پایین آوردن لیست Bitcoin ETF ادامه می دهد ، معامله گران بورس های قدیمی مشتاق به مواجهه با رمزنگاری به زودی فروش دیگری خواهند داشت.

در اطلاعیه روز جمعه ، Canada’s Hive Blockchain Technologies فاش کرد که تایید لیست سهام در بورس Nasdaq را دریافت کرده است. Hive در حال حاضر در TSX Venture Exchange تحت HIVE.V معامله می کند و بر استخراج Bitcoin و Ethereum تمرکز دارد.

HIVE امروز اعلام می کند که تاییدیه دریافت سهام مشترک خود را در بورس بازارهای سرمایه Nasdaq دریافت کرده است ، جایی که به زودی معاملات خود را آغاز می کند. HIVE همچنین لیست خود را در TSX Venture Exchange (TSX.V) حفظ خواهد کرد. 

— H I V E (@HiveBlockchain) June 17, 2021

از نظر وب سایت Hive ، این شرکت تمرکز ویژه ای روی انرژی سبز دارد – موضوعی که به طور فزاینده ای برای منتقدان مصرف قابل توجه انرژی رمزنگاری مهم است. در این ماه ، مایکل سایلور ، انباشت کننده بیت کوین ، جزئیات شورای استخراج بیت کوین آینده را فاش کرد ، که علاوه بر سایر وظایف ، به روشن کردن تأثیر اکولوژیکی استخراج ارزهای رمزپایه کمک خواهد کرد.

در اطلاعیه Hive آمده است: “HIVE دارای مراکز پیشرفته مرکز داده با انرژی سبز در کانادا ، سوئد و ایسلند است که ارزهای دیجیتالی جدیدی مانند Bitcoin و Ethereum را به طور مداوم روی ابر تولید می کنند.” “از ابتدای سال ۲۰۲۱ ، HIVE اکثر تولیدات سکه ETH و BTC خود را که در ذخیره سازی ایمن نگهداری می کنیم ، جمع کرده است.”

مرتبط: نوسانات استخراج بیت کوین در چین ممکن است عواقب تعجب آور تغییرات قیمت BTC را در بر داشته باشد

Hive در جمعه در ۳٫۰۵ CAD (دلار آمریکا به دلار کانادا) بسته شد ، که در روز ۳٫۷۹ درصد کاهش داشت و از ۶٫۸ که بالاترین سطح سال است ۴۴ درصد کاهش داشت.

از لحاظ تاریخی ، ماینرهای بیت کوین نسبت به دارایی پایه عملکرد بهتری داشته اند که اغلب با حاشیه های قابل توجهی روبرو بوده اند. تجزیه و تحلیل ماه گذشته نشان داد که در حالیکه بیت کوین ۹۰۰٪ نسبت به سال قبل رشد داشت ، چهار مورد از بزرگترین سهام های استخراج معدن ۵۰۰۰٪ دوباره جمع آوری کردند.

همراه با افزایش قیمت ، بسیاری از ماینر ها به طور فزاینده ای به صداهای قدرتمندی در صحنه سیاسی جهانی تبدیل می شوند. در این ماه ، مدیر عامل شرکت کنعان که در لیست Nasdaq قرار دارد ، از چین خواست که ممنوعیت استخراج بیت کوین را کاهش دهد.

Kucoin و سخت گیری های کانادا