سرکوب گسترده فرار مالیاتی مالکان ارز های دیجیتال

شکار مالکان ارز دیجیتال توسط سازمان امور مالیاتی ایالات متحده

سازمان امور مالیاتی ایالات متحده درحال آموزش و استخدام افرادی است که بتوانند فرار مالیاتی مالکان ارز دیجیتال را کشف کنند

شکار مالکان ارز دیجیتال

به عنوان بخشی از سرکوب گسترده فرار مالیاتی ارزهای دیجیتال ، ابتکاری جدید از طرف سازمان مالیاتی به نام عملیات مخفی گنجینه Operation Hidden Treasure اعلام شد.

سازمان مالیاتی در حال جستجو برای علائم آشکار فرار مالیاتی است .

عملیات پنهان گنجینه در یک سخنرانی کانون وکلای دادگستری در مورد کلاهبرداری در تاریخ ۰۵ مارس اعلام شد. این عملیات به طور خاص برای ریشه کن کردن افرادی که در رمزنگاری و ارز مجازی اقدام به فرار مالیاتی می کنند ، طراحی شده است.

کارولین شنک از سازمان امور مالیاتی اظهار داشت که آژانس به دنبال “اثرات فرار مالیاتی” است که شامل ساختار فعالیت مالی در بلوکهای ۱۰،۰۰۰ دلاری یا کمتر که به طور قطع در زیر رادار سازمان مالیاتی است.

در حالی که مبادلاتی در Coinbase انجام می شود و اطلاعات مالیاتی را با حسابهای مربوط به یک معامله و آستانه موجودی به سازمان مالیاتی گزارش می دهد ، اکنون سازمان امور مالیاتی (IRS) به افراد عملیاتی آموزش می دهد تا علائمی را جستجو کنند که کاربران رمزنگاری نتوانند از دادن مالیات قسر در بروند.

شنک اظهار داشت که سازمان امور مالیاتی از فروشندگان متخصص و نمایندگان آموزش دیده برای تجزیه و تحلیل معاملات رمزنگاری استفاده می کند تا آنها بتوانند رمزنگاری را “در یک محیط  اجتماعی و حقوقی” ردیابی و ضبط کنند.

زندان برای مالکان ارز دیجیتالی که مسیر فرار مالیاتی را انتخاب کرده اند

جیمز لی رئیس بخش تحقیقات جنایی IRS در این مبحث سخنرانی کرد و عواقب فرار مالیاتی را بیان کرد.

لی گفت: “مردم باید بدانند عواقب عدم تعهد به پرداخت مالیات زندان خواهد بود.”

اگر دولت نتواند اثبات کند که فرار از پرداخت مالیات عمدی بوده است ، بازهم عواقب مدنی از جمله مجازات ۷۵٪ مالیات دست کم وجود دارد.

وکیل دادگستری استیو توشر اظهار داشت که “ما انتظار داریم ارجاعات بیشتری برای پیگرد کیفری و ادعای مجازات کلاهبرداری بیش از ۷۵٪ در جامعه داشته باشیم.”

البته روش مالیات بر ارز دیجیتال به طرز مشهودی تاریک و مبهم است و بسیاری از کاربران در مورد نحوه پرداخت مالیات رمزنگاری شده ابهام دارند.

برای کسانی که مالیات پرداخت نشده ارز دیجیتال دارند ، مشاوره با وکیل مالیات شاید بهترین گزینه باشد. کاربران ارز دیجیتال خوب است که به این نکته توجه داشته باشند که آنها نمی توانند از حسابداران خود در زمینه دور زدن مالیات ها استفاده کنن چراکه می توان حسابداران آنها را برای شهادت دادن علیه آنها احضار کرد. در مورد وکلای مالیاتی اینگونه نیست .

سازمان امور مالیاتی اخیراً اعلام کرده بود که پرداخت مالیات بر خریدهای بیتکوین که به دلار انجام می شود ضروری نیست و به شهروندان ایالات متحده راهی برای کاهش مالیات ارز دیجیتال ارائه شده بود. با این حال ، عملیات جدید ممکن است طلوع فصلی جدید برای مالیات های ارز دیجیتال باشد.

دولت در رسیدن به صنعت رمزنگاری آهسته عمل کرده است ، اما سرانجام مقررات تنظیم شده است.

شنک : ” معاملات ارز دیجیتال برای ما مخفی نیست “

” ما شما را می بینیم “