ارزش بالای معاملات شیبا در بایننس

شیبا دوج کوین بعدی

شیبا (Shiba Inu (SHIB با افزایش ۱۴۶٫۳ درصدی در نمودار روزانه و نوسانات بالا ، در بایننس ، Huobi و FTX فهرست شده است. تقریباً بلافاصله پس از اعلامیه ، نسخه “شیطانی” (Dogecoin (DOGE با افزایش اخبار درج لیست ، اوج های جدیدی را در همه زمان ها مشاهده کرد و در حال حرکت به […]

شیبا (Shiba Inu (SHIB با افزایش ۱۴۶٫۳ درصدی در نمودار روزانه و نوسانات بالا ، در بایننس ، Huobi و FTX فهرست شده است. تقریباً بلافاصله پس از اعلامیه ، نسخه “شیطانی” (Dogecoin (DOGE با افزایش اخبار درج لیست ، اوج های جدیدی را در همه زمان ها مشاهده کرد و در حال حرکت به پایین ترین و بالاترین سطح است.

شیبا با استاندارد ERC۲۰ با حدود ۱٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ سکه در کل عرضه خود کار می کند. با این حال ، داده های CoinGecko نشان می دهد که منبع واقعی Shiba Inu ناشناخته است. پیش از این ، در تبادل غیرمتمرکز Uniswap در دسترس بود.

بر اساس اعلام رسمی لیست توسط بایننس، شیبا و دوج کوین شباهت هایی دارند ، هر دو سکه های “meme” محسوب می شوند و ظاهراً از جوامع مربوطه خود پشتیبانی شدیدی دارند.

برخلاف DOGE ، Shiba Inu رمز اصلی ShibaSwap است و بخشی از مشوق هایی خواهد بود که کاربران برای تجارت در این صرافی غیرمتمرکز دریافت می کنند. Binance ادعا می کند که کل عرضه Shiba Inu در حال حاضر در گردش کامل است.

صرافی تصریح کرد که حدود ۶۰٪ از کالاهای عرضه شده توسط ۵ کیف پول برتر نگهداری می شود. بنابراین ، مانند دوج کوین ، یک منبع کاملاً متمرکز دارد.

آیا شیبا SHIB ، قاتل Dogecoin  ؟!!

طبق وب سایت رسمی آن ،شیبا Shiba Inu یک پروژه جامعه “خودجوش” است که توانایی “از بین بردن Dogecoin” را دارد. وضعیت Shiba Inu متشکل از LEASH ، یک علامت محدود برای تأمین پاداش های ویژه به کاربران و BONE ، نشانه جداگانه ای است که هنوز جزئیات آن فاش نشده است.

داده های ارائه شده توسط “Shib Informer” ادعا می کند که در ۲۴ ساعت گذشته دارندگان  شیبا SHIB با افزایش ۱۵۶٪ در قیمت خود به ۲۸۳،۵۰۰ رسیده اند. در اوج خود ، حجم معاملات به اندازه کافی بالا بود تا این رمز را در موقعیت شماره ۱۹ و بعد از آن شماره ۱۵ در Coinmarketcap قرار دهد.

در صورت صحت ، داده ها از مدیرعامل مبادله بایننس، Changpeng Zhao پشتیبانی می کنند. وی در لیست شیبا اینو موارد زیر را گفت:

برخی نگرانی های خود را در مورد لیست قیمت شیبا SHIB اعلام کرده اند، تعداد زیادی از کاربران خواهان آن هستند که تا جایی که تا امروز سپرده  قابل انتقال اتریوم به دلیل تبدیل SHIB تمام شد. هیچوقت برای سکه های ERC-20 دیگر اتفاق نیفتاده است و این تأیید ریسک فوق العاده بالا NFA

“CZ” بعداً توضیح داد که وی سکه را در اختیار ندارد ، اما به دنبال تهیه “بازار بی طرف” است. تصمیم صرافی بسیار مورد انتقاد قرار گرفت. بسیاری سوالات مشابهی را درباره مشروعیت پروژه مطرح کردند و مانند مخالفان دوج کوین معتقدند که این کار می تواند در طولانی مدت به صنعت رمزنگاری آسیب برساند. اقتصاددان ، مایکل ون دو پوپه ، موارد زیر را گفت:

دیدگاه من درباره قیمت شیبا SHIB این است که هرکس وقتی می خواهد این کار را انجام دهد باید آنچه را که می خواهد انجام دهد. با این حال ، مواردی مانند قیمت DOGE ،قیمت  SHIB و  SafeMoon کانون توجه آینده غیر متمرکز است که می خواهیم بسازیم. و ۹۰٪ مردم بابت آن ضرر می کنند.

زمان نوشتن مقاله ، شیبا Shiba Inu با سود کلان در بازه های زمانی پایین و بالاتر با قیمت ۰٫۰۰۰۰۳۳ دلار معامله می شود.


تحلیل تکنیکال دوج کوین ; ۱۹ اردیبهشت