با همکاری کانسنسیس

صدور گذرنامه دیجیتال COVID-19

چگونه این نوع گذرنامه می تواند به هنگ کنگ و سایر مناطق کمک کند تا پس از همه گیری چند ساله به زندگی عادی برگردند

در پی شیوع همه گیر COVID-19 ، تأثیر بی سابقه آن را در بازار ارزهای رمزپایه مشاهده کرده ایم

ارزهای رمزپایه از سال ۲۰۰۸ به عنوان ابزاری برای پیشنهاد پرداخت ایجاد شدند. با این حال، آنها به دارایی های پیچیده و پر بازده تبدیل شده و برخلاف ابزارهای مالی سنتی، در مکان های سازمان یافته و قانون مدار معامله نمی شوند، بلکه در سیستم عامل های آنلاین، جایی که ناشناس بودن آنها حاکم است، صورت می گیرند.

هر مطالعه مربوط به رفتار ارزهای رمزپایه دیجیتال، به ویژه در شرایط بحرانی مانند همه گیری کرونا، باید از نظر سیاست گذاران، سرمایه گذاران و تنظیم کنندگان از اهمیت بالایی برخوردار باشد.

همه گیری اخیر COVID-19 و تأثیر کرونا بر رمز ارزها ، نوعی آزمایش استرس شدید برای بازارهای جهانی است.

از آنجا که این بیماری همه گیر از طریق بازدهی منفی، افزایش عدم اطمینان و نوسانات بیشتر در بازار سهام و کالاهای سراسر دنیا باعث آسیب شده است، بازارهای ارزهای رمزنگاری نیز تحت تأثیر این بیماری تحت تأثیر قرار می گیرند.

صدور گذرنامه دیجیتال COVID-19

دانشگاه هنگ کنگ چین برای راه اندازی گذرنامه سلامت دیجیتال کوید ۱۹ با توسعه دهنده اتریوم کانسنسیس همکاری کرده است. این محصول جدید مبتنی بر بلاکچین می تواند به کارکنان سلامت در مبارزه با بیماری همه گیر کمک کند.

کشورهای زیادی در سراسر دنیا در حال استفاده و آزمایش پاسپورت های سلامت هستند. اتحادیه اروپا اخیرا گواهی سبز دیجیتال برای تسهیل حرکت آزادانه ایمن شهروندان در دخل اتحادیه اروپا طی همه همه گیری بیماری کووید-۱۹ را پیشنهاد داده است

این گذرنامه از فناوری بلاکچین برای ثبت وقایع مرتبط با COVID-19 بیمار – از جمله نتایج آزمایش ، بررسی دما و واکسیناسیون – استفاده می کند تا یک مسیر ایمن برای بازگشایی کامل اقتصادی پس از همه گیری فراهم کند. گفته می شود اطلاعات نگهداری شده در گذرنامه به طور ایمن و خصوصی ذخیره می شود.

در ابتدا ، متخصصان بهداشت در هنگ کنگ پاسپورت سلامت دیجیتال COVID-19 را مورد آزمایش قرار می دهند. بعداً ، بیماران می توانند از طریق یک برنامه تلفن همراه به گذرنامه دسترسی پیدا کنند.

متخصص ارشد فنی کانسنسیس ، توضیح داد که چگونه گذرنامه می تواند به هنگ کنگ و سایر مناطق کمک کند تا پس از همه گیری چند ساله به زندگی عادی برگردند:

“این گذرنامه از فناوری قابل اعتماد بلاکچین برای محافظت از داده های کاربر استفاده می کند و آن را قابل تأیید و ایمن می کند. ما مفتخریم که از دانشگاه هنگ کنگ چین برای تلاش در استفاده از فن آوری های نوآورانه برای کمک به بخش های بهداشتی و جوامع برای پاسخگویی فعالانه به COVID-19 و بازگشت به زندگی طبیعی حمایت می کنیم. “

چین به ماینرهای استان یون نان هم اولتیماتوم داد