صرافی کوین بیس اولین و بزرگ‌ترین صرافی

صرافی کوین بیس در حال اضافه کردن ارزهای جدید

صرافی کوین بیس که بزرگ‌ترین صرافی ارز دیجیتال در آمریکا، به سرعت هر چه بیشتر دارایی‌های دیجیتال جدید را به فهرست معاملاتی خود اضافه می‌کند.

صرافی کوین بیس که اولین و  بزرگ‌ترین صرافی ارز دیجیتال در آمریکا به حساب می آید ، به سرعت هر چه بیشتر دارایی‌های دیجیتال جدید از جمله Polkadot و Dogecoin را به فهرست معاملاتی خود اضافه می‌کند.

این صرافی که در سال گذشته میلادی ۲۱ ارز دیجیتال را به لیست خود اضافه کرده بود اینک در ۶ ماه نخست امسال ۲۹ ارز جدید را به فهرستش افزوده است تا در رقابت با دیگر  رقبا و صرافی‌ها همانند بایننس عقب  نماند.

برایان آرمسترانگ، مدیرعامل کوین بیس نوشت این صرافی هر دارایی را که از لحاظ قانونی مشکلی  نداشته باشد به لیست شرکت خود اضافه خواهد کرد. در همین حال، بخش نگهداری دارایی در کوین بیس هم با افزودن ۷۴ توکن در سال ۲۰۲۱ ارزهای خود را که در فهرست این بخش قرار دارند به ۱۳۴ توکن رسانده است.

صرافی کوین بیس در حال اضافه کردن ارزهای جدید

اضافه شدن سریع دارایی های  جدید به این صرافی به دلایل مختلف بسیار مهم است ، یکی از دلایل داشتن انتخاب بیشتر مشتریان می باشد . یک دلیل  دیگر اثری است که  کوین بیس در طول تاریخ منجر به افزایش قیمت سنگین  این توکن ها هنگام ورود به بورس این شرکت است.

اگر کوین بیس با سرعت فعلی به اضافه کردن لیست خود ادامه دهد و اگر پدیده افزایش قیمت ادامه یابد ، بسیاری از پروژه های رمزنگاری دیگر و بنیانگذاران آنها آماده اند که با کوین بیس وارد رقابت شوند

سالها پس از اولین پیشنهاد کارمندان کوین بیس این شرکت ، که تاریخچه کامل دارایی خود را با Decrypt به اشتراک گذاشته است ، سرانجام ارز دوج کوین را در این ماه به لیست خود اضافه کرد ،

در همین حال ، بخش نگهداری کوین بیس- که شرکت در آن سرمایه گذاری هنگفتی انجام داده است – در حال حاضر ۷۴ ارز در این سال اضافه کرده است که در مجموع ۱۳۴ ارز  در لیست خود دارد .

صعود در لیست های ارزهای جدید برای کوین بیس نیز قابل توجه  واثر گذار بود . همانطور که بسیاری اظهار داشتند ، هنگامی که شرکت برای اولین بار به دادخواست عمومی مراجعه کرد و تلاش کرد که ارزهای جدید را به لیست خود اضافه کند ،  به شدت وابسته به تجارت در این ارزها برای درآمد خود شد و با این حال  شرکت  در معرض رکودهای طولانی مدت در  دیگر حوزه ها بازار قرار گرفت.

و این اقدام منجر به سقوط چشمگیر در دیگر فعالیت های تجاری کوین بیس شد . پایگاه دارایی های متنوع تر کوین بیس بیشتر در برابر رکود معاملات آتی ریسک ایجاد سود  می کند ،و این نوید یک جریان درآمد با ثبات تر را می دهد.

در اولین تماس درآمدزایی کوین بیس ، مدیر عامل شرکت برایان آرمسترانگ پیشنهاد داد که این شرکت قصد دارد دارایی خود را به سرعت اضافه کند و گفت که این شرکت در حال کار بر روی برنامه های جدیدی است که از لیست جدیدی تشکیل شده است.
آرمسترانگ گفت:

“ما باید فرآیند بررسی دارایی ها را تسریع کنیم و آنها را به سایت اضافه کنیم ، زیرا ما به سرعت در دنیایی حضور خواهیم یافت که در آن تعداد زیادی  رقابت کننده وجود دارد و  در غیر این صورت ما قادر به ادامه نیستیم.”

روز دوشنبه ، آرمسترانگ مجموعه ای از توییت ها را تکرار کرد که  ابراز کرده بود هدف کوین بیس این است که  “هر دارایی که انجام آن قانونی است” را اضافه می کند.

وی همچنین خاطرنشان کرد که این شرکت ابزارهای جدیدی برای کمک به مردم در ارزیابی لیست را به رشد توکن های جدید اضافه می کند
برایان آرمسترانگ :

به طور کلی ، نباید در فهرست کوین بیس  دارایی (خارج از رعایت حداقل استانداردهای ما) ذکر شود.  ولی با این حال خودتان تحقیق کنید و قضاوت خوبی داشته باشید.

در پاسخ به این توییت ها ، برخی از کاربران توییتر به سرعت پاسخ دادند و از آرمسترانگ خواستند تا تصویب پروژه هایی را که ارائه داده اند عجله کند.

همکاری اپل پی و صرافی کوین بیس