Gemini جایگزین بایننس !

صرافی Gemini با بایننس رقابت می کند

واکنش نظارتی اخیر علیه بایننس می تواند یک مزیت رقابتی برای صرافی های نظارت شده ایجاد کند.
رقابت سرسختانه صرافی Gemini با بایننس

کامرون وینکلووس ، بنیانگذار صرافی Gemini ، اظهار داشت که این شرکت انتظار دارد با بزرگترین صرافی رمزنگاری کنونی ، بایننس ، پیشی بگیرد ، زیرا پیش بینی می کند که تأکید آن بر رعایت باشد زیرا ناظران به طور فزاینده ای در مبادلات غیرمجاز سرکوب می کنند.

همانطور که در تاریخ ۱۲ ژوئیه توسط بلومبرگ گزارش شد ، کامرون وینکلوس بر اهمیت پیوستن به خواسته های نظارتی تأکید کرد و اظهار داشت که جوزا “بازی طولانی را انجام می دهد:”

“ما در تلاشیم تا سریعترین لاک پشت مسابقه باشیم. این بازی طولانی به مرور نتیجه می دهد. “

این نظرات در حالی است که بایننس با افزایش فشار نظارتی ، با اتحادیه اروپا مواجه است. اداره رفتار مالی به بایننس گفت که در اواخر ماه ژوئن مجاز به انجام فعالیت های نظارتی در کشور نیست. محاصره بانکی به دنبال آن انجام شد که چندین بانک در خیابان های بزرگ فعالیت مشتری خود را با صرافی محدود کردند.

در همان زمان ، بلومبرگ همچنین گزارش داد که وزارت دادگستری ایالات متحده ، سرویس درآمد داخلی و کمیسیون تجارت آینده کالا به طور فعال جنبه های تجارت بایننس را بررسی می کنند.

در مقابل ، وینکلوس اظهار داشت که صرافی Gemini در کنار صرافی های Bitstamp ، Bittrex و bitFlyer USA در تلاش است تا صنعت را پاکسازی کند و نگرانی های تنظیم کننده های مالی را برطرف کند. این شرکت به ایجاد انجمن کالاهای مجازی در سال ۲۰۱۸ کمک کرد ، که هدف آن ریشه کن کردن رفتارهای بد و جلوگیری از تقلب و دستکاری است.

مرتبط:نظارت سختگیرانه بایننس در اروپا

با این حال ، صرافی بایننس همچنان تسلط بر حجم تجارت رمزنگاری را دارد ، با بستر تجزیه و تحلیل CoinMarketCap ، تخمین می زند که حجم معاملات روزانه بایننس بیش از ۱۰۰ برابر صرافی دوقلوی Winklevoss است – با بایننس میزبانی تجارت تقریبا ۱۴ میلیارد دلار در ۲۴ ساعت در حالی که Gemini 117.7 میلیون دلار ارسال کرده است.

صرافی Gemini تنها صرافی مستقر در ایالات متحده نیست که در نقشه راه خود از اولویت رعایت پیروی میکند ، با اینکه Coinbase در اوایل سال جاری در میان IPO منابع مالی حسابرسی شده خود را منتشر کرد. کراکن همچنین با دریافت منشور تنظیم شده بانکی در وایومینگ در سپتامبر ۲۰۲۰ ، همچنین قصد دارد به زودی عمومی شود.