انتقال موفقیت آمیز توسط هکر

ضرر ۶/۸ میلیون دلاری LCX از طریق بلاک چین اتریوم

سازش کیف پول داغ با انتقال غیرمجاز هشت نوع توکن ERC-20 از جمله ETH، USDC، LINK و MKR دنبال شد.

ضرر ۶/۸ میلیون دلاری LCX از طریق بلاک چین اتریوم

صرافی ارز دیجیتال LCX مستقر در لیختن اشتاین، پس از تعلیق موقت تمام سپرده ها و برداشت ها در این پلتفرم، به خطر افتادن یکی از کیف پول های داغ خود را تأیید کرده است.

این هک ابتدا توسط PeckShield، یک شرکت امنیتی بلاک چین، بر اساس انتقال مشکوک توکن های ERC-20 از LXC به کیف پول ناشناخته اتریوم (ETH) شناسایی شد.

کیف پول داغ به خطر افتاده است؟ @lcx https://t.co/uL5a7oCFfM

– شرکت PeckShield (@peckshield) 9 ژانویه ۲۰۲۲

به زودی صرافی از دست دادن بسیاری از توکن‌ها از جمله ETH، USD Coin (USDC) و سایر توکن‌ها از جمله توکن LCX داخلی خود، احتمال خطر کیف پول داغ را تأیید کرد.

دارایی های مبتنی بر بلاک چین اتریوم مانند ETH، USDC، EURe، LCX و سایر دارایی ها به

کیف پول ETH هکر: ۰x165402279F2C081C54B00f0E08812F3fd4560A05

۲/۳

– LCX (@lcx) 9 ژانویه ۲۰۲۲

بر اساس تحقیقات PeckShield، LCX پس از انتقال موفقیت آمیز هشت نوع توکن که شامل Sandbox (SAND)، Quant (QNT)، Chainlink (LINK)، Enjin Coin (ENJ) و Maker (MKR) توسط هکر بود، مجموعاً ۶٫۸ میلیون دلار را از دست داد.

LCX 6.8 میلیون دلار در یک مصالحه کیف پول داغ از طریق بلاک چین اتریوم ضرر می کند

جزئیات وجوه دزدیده شده در LCX. منبع: PeckShield.

در زمان نگارش این مقاله، LCX هیچ برنامه‌ای برای کمک به بازگرداندن وجوه دزدیده شده به اشتراک نگذاشته است. با این حال، این شرکت تأیید کرده است که اقدامات امنیتی را برای محافظت از سایر کیف پول ها و دارایی ها انجام می دهد:

در طول این دوره سخت، ما از حمایت مشتریان، سایر صرافی‌ها، کارشناسان امنیتی و جامعه گسترده‌تر ارزهای دیجیتال قدردانی می‌کنیم.»

LCX هنوز به درخواست Cointelegraph برای اظهار نظر پاسخ نداده است.

مطالب مرتبط: ImmuneFi 10 میلیارد دلار در هک ها و ضررهای DeFi در سال ۲۰۲۱ گزارش می دهد

گزارش اخیر پلتفرم امنیتی ImmuneFi نشان می‌دهد که شرکت‌های رمزنگاری بیش از ۱۰٫۲ میلیارد دلار در سال ۲۰۲۱ به دلیل هک، کلاهبرداری و سایر فعالیت‌های مخرب متحمل ضرر شده‌اند.

همانطور که کوین تلگراف گزارش داد، ImmuneFi 120 مورد از سوء استفاده ها و rug-pulls کریپتو شناسایی کرد که بالاترین ارزش هک Poly Network با ۶۱۳ میلیون دلار است و پس از آن Venus و BitMart به ترتیب با ۲۰۰ و ۱۵۰ میلیون دلار قرار دارند.