چین ، سد راه مبادلات رمز ارز ها

طرح های رمزنگاری غیرقانونی در استان هاینان چین

هاینان استانی در چین ، مجدداً درباره طرح های رمزنگاری غیر قانونی هشدار داده است . چین نه تنها بیت کوین را به عنوان رمزارز غیرقانونی هدف قرار داده همچنین چشم خود را به سایر ارزهای رمزپایه خوب پوشانده است.

معاملات ارزهای دیجیتال به صورت غیرقانونی در هاینان مجاز نیست.

رسانه های محلی در چین در مورد تجارت بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه هشدار می دهند.
هاینان ، استانی در چین ، مجدداً درباره طرح های رمزنگاری غیرقانونی هشدار داده است. این به عنوان هشدار جدیدی اضافه می شود که با رشد ارزهای مجازی مغایرت دارد.

مقامات چین متهم به تنظیم منظم ارزهای رمزپایه در منطقه هاینان اظهارات جدیدی در مورد “Crypto FUD” ارائه دادند ترس و عدم اطمینان همیشه بر بازار ارزهای دیجیتال  حاکم بوده است ، همانطور که با بلاک چین و روش های غیرقانونی روبرو بوده است. اقدامات رمزنگاری غیرقانونی در منطقه جنوب چین شامل جمع آوری کمک مالی است ، جایی که از رسانه های محلی برای پخش پیام استفاده می شود.

رسانه های محلی اعلام می کنند که دفتر نظارت مالی و شعبه بانک چین باید از خود در برابر اقدامات غیرقانونی محافظت کند. این اقدامات حفاظتی درمورد سرمایه گذار متوسطی که قصد رشد اقتصادی با استفاده از ارزهای رمزپایه را دارد ، اعمال می شود.

نهادهای نظارتی هاینان تصریح می کنند که هیچ سازمانی در استان خواستار جمع آوری کمک مالی با استفاده از پول های دیجیتال نشده است. رسانه های محلی تأکید می کنند که هیچ فردی در هاینان با رمزنگاری غیرقانونی درگیر نمی شود. هاینان برای محافظت از اقتصاد و جلوگیری از اقدامات غیرقانونی مانند پول شویی اقدامات سختگیرانه ای در مورد ارزهای رمزپایه انجام داده است.

مقامات هاینان در برابر بازار ارز دولتی

نهادهای نظارتی در استان تصریح می کنند که آژانس های مالی و پرداخت نباید مستقیم یا غیرمستقیم اجازه پرداخت با ارزهای رمزپایه را بدهند. علاوه بر این ، سرویس ها با رمزنگاری غیرقانونی نیز باید نقض شوند تا قوانین محلی را نقض نکنند.

اگرچه دولت مردمی قبلاً اقدامات انجام شده توسط استان چین را گسترش داده است ، اما فشار بیشتری بر آن وارد شده است. چین یک ماه پیش تجارت الکترونیکی را با ارزهای رمزپایه منظم کرد.

تمام این محدودیت ها در مورد ارزهای رمزپایه موجب بدبختی بازرگانان در چین شده است. بازار رمزنگاری نیز در ترکیب با اظهارات الون ماسک تحت تأثیر این اقدامات تحمیل شده قرار گرفته است.

محدودیت های غیرقانونی رمزنگاری پس از FUD اتفاق می افتد

ایجاد چندین طرح نظارتی در برابر ارزهای رمزپایه در چین پس از FUD صورت گرفت. تا ماه مه ، روزنامه چین اوراق بهادار اعلام کرد که ممنوعیت ارز رمزنگاری شده در کشور اولویت است. آژانس سعی در محافظت از حقوق مالکیت کاربر ، جلوگیری از پولشویی و حفظ رنمینبی به عنوان واحد پول قانونی دارد.

با این حال ، هفته گذشته رسانه های دولتی در مورد بیت کوین و اهرم فشار آن در بازار بد صحبت کردند. مقامات گفتند که این سرمایه گذاری ها می تواند به پرتفوی سرمایه گذاری شهروندان در کشور آسیب برساند. در گزارش صادر شده توسط دولت ، “اهرم بیت کوین” به دلیل خطرات آن ، به عنوان یک روش “تکان دهنده” خط خورده است.

چین نه تنها بیت کوین را به عنوان رمزنگاری غیرقانونی هدف قرار داده است زیرا همچنین چشم خود را به سایر ارزهای رمزپایه خوب پوشانده است. به عنوان مثال ، اخیراً ، رسانه های محلی در مورد سیستم تبادل Uniswap صحبت کردند ، که آنها آن را “غیرقانونی” مشخص کردند. این شبکه تلویزیونی ادعا می کند که در Uniswap ، هرکسی می تواند رمز خود را برای تشکیل یک سیستم کلاهبرداری در کشور ایجاد کند.

بنابراین به نظر می رسد این اقدامات توسط استان جنوبی چین مورد حمایت دولت عمومی باشد. چین مخالف ارزهای رمزنگاری شده است اما سعی می کند با رمز قاعده مند شده خود که CBDC نامیده می شود وارد بازار شود.

ممنوعیت حساب های رمزنگاری توسط غول شبکه های اجتماعی چینی