Sats برای حل یک مشکل

طرفداران بیت کوین به دنبال نماد نهایی Satoshis

طرفدار BTC نمادی را برای Satoshi پیشنهاد می کنند.

بیت کوین فقط در مدت یک دهه از یک فناوری جدید ناشناخته به یک دارایی دیجیتال انقلابی تمام عیار تبدیل شده است. اکنون برترین ارز رمزنگاری شده در بازار است. بسیاری از افراد و موسسات قبلاً آن را به عنوان وسیله ای معتبر برای مبادله و همچنین ذخیره ارزش در نظر گرفته اند. از BTC بعنوان واحد پول و دارایی بعدی برای جایگزینی دلار و طلا استفاده می شود.

مانند هر ارز دیگر ، BTC هم اکنون با مسئله ایجاد فرقه های قابل قبول برای همه روبرو است. چند سال است که در مورد چگونگی این موضوع صحبت شده است. بیت کوین در حال حاضر نماد خود را دارد و هر نوع فرقه ای که از آن سرچشمه می گیرد نیاز به داشتن نماد منحصر به فرد خود نیز دارد. مردم ایده های خود را در این باره ارائه داده اند.

بیت کوین و Sats

فقط ۲۱ میلیون بیت کوین وجود دارد که می توانند استخراج شوند یا وجود داشته باشند. مردم می توانند کسری از یک بیت کوین بخرند و اینجاست که نیاز به یک فرقه سطح پایین دیگر ایجاد می شود. گفته می شود که یک BTC دارای ۱۰۰ میلیون (Satoshis (Sats

است. با این حال ، جامعه BTC به نوعی تمایلی برای پذیرش Sats به عنوان نوعی فرقه پایین تر از BTC نداشته است. با نزدیک شدن به تعداد نهایی ۲۱ میلیون سکه ، این نیاز اکنون در حال زنده شدن است.

یک ساتوشی نیاز به داشتن نمادی دارد که باید مورد قبول کل جامعه باشد. نهادهای مختلف تلاش کرده اند تا این نماد را ارائه دهند ، اما به نظر می رسد آخرین تلاش یک طرفدار توجه بسیاری را به خود جلب کرده است. در یک پست توییتر ، یک بیت کوینر پیشنهاد خود را در یک موضوع کاملا جالب ارائه داد. جامعه هنوز درمورد پیشنهاد جک واکنش نشان می دهد.

نماد Satoshis

– Jack Butcher (jackbutcher) 16 جولای ۲۰۲۱

Sats برای حل یک مشکل

یک چیز مشخص این است که Satoshi به زودی نماد شناخته شده خود را خواهد داشت. با این کار مشکلات مربوط به مبالغ BTC که به صورت اعشار ارائه می شوند پایان می یابد. بسیاری از مردم هنوز به دلیل عدم وجود یک نماد مناسب برای نشان دادن Satoshi ، در هنگام مراجعه از مبالغ BTC استفاده می کنند. این همچنین یک حرکت عالی برای میراث خالق بیت کوین Satoshi Nakamoto خواهد بود.