تنش در سازماندهی حجم معاملات در هند

طغیان دوج کوین در هند

تقاضای دوج کوین بزرگترین صرافی رمزنگاری هند را به چالش کشید. صرافی رمزنگاری ndian ، WazirX تلاش کرده است تا تقاضای سرسام آور دوج کوین را برآورده کند. با تعبیر حجم زیاد به عنوان حمله سایبری ، سیستم صرافی دسترسی برخی از کاربران را مسدود کرد. دوج کوین در سال گذشته ۲۴،۶۱۰٪ افزایش یافته است […]

تقاضای دوج کوین بزرگترین صرافی رمزنگاری هند را به چالش کشید.

صرافی رمزنگاری ndian ، WazirX تلاش کرده است تا تقاضای سرسام آور دوج کوین را برآورده کند.

با تعبیر حجم زیاد به عنوان حمله سایبری ، سیستم صرافی دسترسی برخی از کاربران را مسدود کرد.

دوج کوین در سال گذشته ۲۴،۶۱۰٪ افزایش یافته است و در ۶ مه به بالاترین رقم ۰٫۶۵ دلار رسیده است.

WazirX ، بزرگترین مبادله رمزنگاری هند با حجم معاملات خود تلاش کرده است تا تقاضای سرسام آور دوج کوین را تأمین کند.

حجم معاملات جهانی DOGE بین ۳ تا ۵ مه ۳ برابر شد و به بیش از ۴۲ میلیارد دلار رسید. به گفته بنیانگذار و مدیر عامل WazirX ، نیشال شتی ، این باعث خراب شدن سیستم های بورس شد زیرا حجم های در حال افزایش به اشتباه به عنوان حمله سایبری تلقی می شدند.

وی گفت:

“در تاریخ ۴ مه ، یکی از سیستم های ما – در تشخیص ترافیک زیاد – به اشتباه آن را به عنوان ترافیک بد علامت گذاری کرد و جلوی درخواست ها را گرفت.” “ترافیک خوبی بود و این خطا باعث شد که کاربران ما به طور متناوب به برنامه دسترسی داشته باشند.

مسائل WazirX

شنی اظهار داشت که افزایش Dogecoin حتی “باعث از بین رفتن یک شرکت تقریباً ده ساله مانند Robinhood شد.” وی افزود که شرکت وی تنها سه سال قدمت دارد ، اما هیچ بورس رمزگذاری دیگری در هند این میزان بازدید را شاهد نبوده است.

از ژانویه ، این شرکت بیش از ۳۰۰ درصد رشد کرده است. شتی گفت: “ما روزمره جدیدی را در سطح تجارت ، کاربران فعال و میزان بازدید در WazirX شاهد هستیم.” با این حال ، با رشد این شرکت ، WazirX پیگیری تقاضای فزاینده را چالش برانگیز دانسته است. دوج کوین به کنار ، این اولین بار نیست که مبادله با مشکل روبرو می شود.

بسیاری از شکایات در گروه های چت کاربر رمزنگاری در تلگرام و ردیت ظاهر شده است. شکایات رایج شامل موارد امنیتی با احراز هویت OTP و همچنین عدم پشتیبانی مشتری است. اینها در بیشتر موارد رایج سرورهایشان قرار دارند که با حجم معاملات بیشتری روبرو هستند. به عنوان مثال ، در ۴ آوریل ، هنگامی که حجم معاملات از ۲۷۰ میلیون دلار عبور کرد ، در وزیر ایکس خاموشی رخ داد. قبل از حل این مشکلات بیش از یک روز مبادله بود. کاربران در هنگام گیر افتادن سپرده ها در اوایل ماه مه شکایت داشتند. شتی ادعا کرد که آنها در آن روز با یک شریک پرداخت مشکل داشتند.
این یک نقطه ضعف بالقوه دیگر را برجسته می کند. عدم اطمینان از مقررات در هند ، پردازنده های پرداخت و بانک ها را از برقراری ارتباط با مبادلات ارزهای رمزپایه دچار تردید کرده است. با افزایش وابستگی به آنها ، مشکلات نامطمئن تری در برداشت و رسوبات از کیف پول های رمزنگاری افزایش می یابد.

Dogecoin موج می زند

در همین حال ، حماسه دوج کوین ادامه یافت. براساس CoinGecko ، در سال گذشته ، قیمت DOGE 24،۶۱۰٪ افزایش یافته است. اما همین اواخر ژانویه سال جاری ، دوج کوین با کسری یک پنی معامله می شد. در ماه فوریه ، قیمت به طور قابل توجهی افزایش یافت و به بیش از ۰٫۰۵ دلار رسید. با این حال ، در ماه آوریل ، دوج کوین واقعاً رونق گرفت و ارزش آن هشت برابر شد و به ۰٫۴۰ دلار رسید ، قبل از اینکه دوباره بازیابی شود.
در آن زمان ، مرجع طرفداران سرسخت مارک کوبان و الون ماسک برای شروع یک مسابقه گاو نر دوباره به طول انجامید. دوج کوین تاکنون در تاریخ ۶ مه به بالاترین رقم ۰٫۶۵ دلار رسیده است اما برخی از قیمت ها را به ۰٫۶۰ دلار رسانده است.