رونمایی از پیشرفت متاورس و NFT

طغیان Blockchain و Metaverse در نمایشگاه فناوری

سامسونگ پیشرفت‌های خود را در فناوری Metaverse در ارتباط با تلویزیون‌ها و گوشی‌های هوشمند به نمایش می‌گذارد و چندین شرکت دیگر ادغام‌های blockchain، NFT و رمزنگاری را با Metaverse به نمایش می‌گذارند.

طغیان Blockchain و Metaverse در نمایشگاه Consumer Electronics

فناوری بلاک چین، متاورس metaverse و NFT قرار است در رویداد Consumer Electronics Show (CES) این هفته در لاس وگاس سر و صدا ایجاد کنند.

CES رویدادی سالانه است که نمایشگاه‌هایی از آخرین پیشرفت‌های فناوری و سخنرانی‌های اصلی غول‌هایی مانند ال‌جی، سامسونگ، آمازون، انویدیا و سونی برگزار می‌کند.

نوآوری تحرک

Sony’s Vision-S # CES2022 pic.twitter.com/lLykDAUapB

– سونی (@Sony) 5 ژانویه ۲۰۲۲

رویداد امسال بین ۵و۷ ژانویه برگزار می شود. میزبان بیش از ۲۲۰۰ غرفه‌دار خواهد بود، با شرکت‌های ارز دیجیتال و NFT که افزوده‌ای قابل توجه به سازندگان گجت‌های همیشگی و تولیدکنندگان تلویزیون هستند.

از نظر بخش بلاک چین، غرفه دارانی که در دسته ارزهای دیجیتال گروه بندی می شوند شامل مشتقات و صرافی NFT FTX، پلتفرم NFT Blockparty و توسعه دهندگان نرم افزار و سخت افزار NFT Atomic Form هستند.

در سخنرانی‌های اصلی رویداد، چهره‌های رمزنگاری شامل کلارا تسائو، مدیر موسس Filecoin، توشار ندکامی، مدیر رشد و محصول شبکه سلسیوس، فریار شیرزاد، مدیر ارشد سیاست‌گذاری Coinbase و اریک کالدرون، بنیان‌گذار و مدیر عامل شرکت Art Blocks، حضور خواهند داشت.

«آیا استیبل کوین ها واقعاً پایدار هستند؟ چگونه بانک‌های سنتی از ارزهای دیجیتال استقبال می‌کنند؟ آیا شرکت من باید پرداخت های رمزنگاری شده را بپذیرد؟ پیش‌نمایش پنل رمزگشایی می‌گوید: ما با کارشناسان برتر امروزی به سوالات بزرگ پاسخ می‌دهیم. این مجموعه شامل Nadkami، Tsao، مدیر عامل Transform Ventures، Michael Terpin و مدیر اجرایی Blockchain Association، کریستین اسمیت است.

به گفته سازمان‌دهنده کنفرانس، انجمن فناوری مصرف‌کننده، چندین برند برتر از مکان‌های خود در این رویداد برای کاوش و ترویج پیشرفت‌های فناوری Metaverse مانند «سخت‌افزار، نرم‌افزار، و بلاکچین و رمزنگاری» استفاده خواهند کرد.

اینگونه است که در آینده با استفاده از AR # CES2022 موضوعات پیچیده را آموزش خواهیم داد pic.twitter.com/Ir4gIXFPJg

– والا افشار (@ValaAfshar) ۴ ژانویه ۲۰۲۲

برایان کومیسکی، مدیر ارشد هوش صنعتی CTA، در صحبت با برنامه های سامسونگ برای CES – سازنده اخیراً ابتکارات بلاک چین خود را با اعلام پلت فرم NFT برای تلویزیون های هوشمند جدید خود افزایش داده است.

ما واقعاً به سامسونگ نگاه خواهیم کرد. پیشرفت‌های گوشی‌های هوشمند آن‌ها در نمایشگاه، حوزه جالبی برای تماشای سخت‌افزار Metaverse خواهد بود. تلویزیون های آنها حتی قرار است کارهایی را که می توانند برای متاورس انجام دهند را به نمایش بگذارند.

او افزود: «آنها واقعاً در تلاش هستند تا هاب یک مرحله ای برای اقتصادها و فناوری های مختلف مبتنی بر اینترنت باشند.

Comiskey هنگام صحبت در مورد علاقه شرکت های جریان اصلی، اظهارات صعودی را در مورد ارزهای دیجیتال، فناوری بلاک چین و NFT ها بیان کرد و آنها را “تکامل آینده پرداخت ها و آنچه تجارت به نظر می رسد” که در کنار Metaverse افزایش خواهد یافت، عنوان کرد.

او می‌گوید: «من فکر می‌کنم NFT و ارزهای دیجیتال واقعاً فرصتی را برای بلاک چین برای محبوبیت بیشتر در بین مصرف‌کنندگان نشان می‌دهند.

مطالب مرتبط: کاربرد واقعیNFT ها با ظهور Metaverse در سال ۲۰۲۱

در صحبت با وال استریت ژورنال در ژانویه. ۴، Maribel Lopez، تحلیلگر اصلی در شرکت تجزیه و تحلیل تحقیقات فناوری Lopez Research گفت که اگرچه NFT و Metaverse هنوز برای بسیاری از شرکت‌های برتر فناوری جدید هستند، برجسته کردن لبه خونریزی بخش بلاک چین در سال ۲۰۲۲ با چشم‌انداز رویدادهای سالانه CES مطابقت دارد.

«آیا در موضوعات متاورس و NFT کمی جلوتر هستیم؟ آره. اما این چیزی است که CES در مورد آن است.