سیستم استخراج Square BTC

طوفان توییتر با پیشنهاد جک دورسی

دورسی در یک سری توییت ها پیشنهاد داده بود که اسکوئر در حال توسعه سیستم استخراج بیت کوین (BTC) است.

طوفان توییتر با پیشنهاد جک دورسی

جک دورسی با توئیتی درباره اسکوئر به فکر ایجاد سیستم استخراج بیت کوین بود. این سیستم به افراد و شرکتها نیز خدمت می کند.

اظهارات وی طوفان توئیتری را برانگیخته است. برخی او را به خاطر این حرکت تحسین کرده اند ، در حالی که برخی دیگر اظهار نظری متفاوت داشته اند. دورسی در یک سری توییت ها پیشنهاد داده بود که اسکوئر در حال توسعه سیستم استخراج بیت کوین (BTC) است.

در آن توییت ها ، دورسی اعلام کرده بود که سیستم منبع باز خواهد بود. همچنین سیلیکون سفارشی است و برای کاربران و مشاغل خصوصی باز است. علاوه بر این ، او نقاط درد سیستم را بیان کرد.

برای مبتدیان ، به نظر می رسد که تمرکززدایی را به عنوان محور اصلی انعطاف پذیری شبکه تقویت کنیم.

ثانیاً ، سیستم استخراج تمیز و کارآمد را در نظر می گیرد. این ملاحظه کلیدی است زیرا بر اقتصاد و مقیاس پذیری BTC تأثیر می گذارد.

بعلاوه ، دورسی پیشنهاد کرد که اسکوئر هزینه توسعه را برطرف می کند. به این ترتیب ، سیستمی که او در نظر دارد تلاش می کند تا استخراج را مقرون به صرفه کند.  سیستم Square بر دستیابی به یکپارچگی عمودی متمرکز می شود.

آخرین سوال دسترسی بود. دورسی معتقد است که استخراج معادن نباید یک کار پیچیده باشد. به این ترتیب ، سیستم اسکوئر به افراد کمک می کند تا شخصاً کار استخراج کننده  را ساده کنند.

دورسی از واکنش ها استقبال کرد

دورسی در پایان توییت خود از نظرات پیروان خود دعوت کرد. او به دنبال این بود که بداند آیا این سیستم یک پروژه عملی است یا خیر. او دوباره نظرات خود را درباره آنچه می خواهند میدان Square در آن گنجانده شود ، پرسید.

و پاسخها محکم و سریع آمد. این توییت ها عاشقان رمزنگاری را از سردر گم کردند. در حالی که برخی با این حرکت موافق هستند و حتی او را تحسین می کنند ، برخی دیگر به شدت اعتراض می کنند.

یک ریک آلن با افکار دورسی موافق بود. او ایده را عالی دانست. علاوه بر این ، او پیشنهاد کرد که سیستم جدید به توزیع بهتر استخرهای استخراج BTC کمک می کند. او تصور می کرد که چنین توزیعی می تواند حملات آنها را با استفاده از مرکزیت آنها متوقف کند.

اما MAYA MOSS توییترXMMCCCCLV چندان تحت تأثیر قرار نگرفت. از نظر او ، این پروژه فقط “اتلاف وقت عظیم” نیست ، بلکه منابع نیز است. او متعجب بود که چه کسی به دنبال اجرای پروژه اثبات کار (PoW) در ۲۰۲۱ است.

نظرات او مورد توجه طرفداران دورسی قرار نگرفت. یک کاربر توییتر ، ۴EverCloudy ، به او یادآوری کرد که PoW نمی تواند زمانی که BTC در حال افزایش بود ، مرده باشد. وی بار دیگر تاکید کرد که PoW بر Proof of Stake (PoS) پیروز شده است. با وجود اثر ایلان ماسک و ادعای پایداری PoS.

Triggy ، یکی دیگر از کاربران طرفدار دورسی ، ادعا کرد که PoW به کسب درآمد از انرژی اتلاف کمک می کند. او السالوادور را مثال زد. Triggy معتقد است که معدن BTC با آتشفشان در این کشور نمونه ای از تبدیل انرژی بلااستفاده به پول است.

رابطه طولانی مدت دورسی با BTC

چند فرد بی طرف مانند  Richard Heart به طور ضمنی برنامه های دورسی را تایید کردند. اما او پیشنهاد تغییر از PoW به PoS یا معادل آن را می دهد. او اصرار دارد که به محیط زیست توجه دارد. همچنین این موضوع ، ارزش BTC را افزایش می دهد.

دورسی ، که به عنوان مدیر اجرایی توییتر فعالیت می کند ، یکی از حامیان معروف رمزنگاری است. او قبلاً در مورد آزمایش شخصی استخراج BTC توییت کرده بود.

علاوه بر این ، دورسی گفته است که فکر نمی کند چیزی مهمتر از BTC وجود داشته باشد. او اصرار دارد که اگر کار فعلی او نبود ، زندگی خود را وقف BTC می کرد. علاوه بر این ، او معتقد بود رمزنگاری می تواند صلح در کار را تقویت کند.

اخیراً توییتر در ادغام رمزنگاری ها در پلتفرم خود پیشرفت هایی داشته است. ویژگی بیت کوین آن به کاربران امکان می دهد رمز ارز برتر را راهنمایی کنند. این ویژگی بر روی دستگاه های Android و iOS اجرا می شود.