خرید ملک در هر کجای دنیا !!!

عرضه Sandbox Metaverse Alpha پس از چهار سال

قیمت SAND به بالاترین حد خود رسیده است، زیرا The Sandbox رویداد متاورس موردانتظار بازی برای کسب درآمد خود را اعلام می کند.

عرضه Sandbox Metaverse Alpha پس از چهار سال

شرکت بازی و دارایی مجازی Animoca Brands، The Sandbox، بخشی از Metaverse خود را برای اولین بار از طریق یک رویداد چند هفته ای بازی برای کسب درآمد (P2E) آلفا به روی بازیکنان باز می کند.

اما تنها تعداد انگشت شماری از بازیکنان خوش شانس می توانند از این تجربه کامل لذت ببرند.

مطالب مرتبط: Animoca Brands از برنامه‌های NFT رونمایی کرد

دنیای بازی های مجازی Sandbox به کاربران این امکان را می دهد تا از زمان صرف شده در Metaverse از طریق یک مدل بازی کسب درآمد کنند. بازیکنان می توانند زمین بخرند و NFT در بازی ایجاد کنند و با انجام ماموریت های مختلف، توکن Sandbox (SAND) را به دست آورند. آنها همچنین می توانند توکن را به اشتراک بگذارند.

این رویداد در ۲۹ نوامبر آغاز خواهد شد و تا ۲۰ دسامبر ادامه خواهد داشت. یک گروه منتخب از ۵۰۰۰ کاربر این شانس را خواهند داشت که تا ۱۰۰۰ SAND (به ارزش حدود ۳۵۰۰ دلار با قیمت فعلی) و سه NFT منحصر به فرد از طریق زمان صرف شده در ۱۸ تجربه ایجاد شده توسط تیم های سندباکس را بدست آورند.

برای The Sandbox Alpha آماده شوید!
راه اندازی ۲۹ نوامبر
هر کسی می تواند هاب آلفا و سه تجربه را تجربه کند
۵۰۰۰ پاس آلفا که به محتوا، NFT و ۱۰۰۰ SAND دسترسی می دهد!

تمام جزئیات را در زیر دریافت کنید https://t.co/63iAl5MMmS pic.twitter.com/OiXmbAWYN2

– The Sandbox (@TheSandboxGame) 16 نوامبر ۲۰۲۱

سه NFT انحصاری فقط در طول رویداد در دسترس خواهند بود. آنها یک دروازه به سبک قرون وسطایی، یک اژدهای آبی و سیاه و یک شمشیر بلند را به تصویر می کشند که همگی در Sandbox Metaverse قابل استفاده هستند.

Sandbox Metaverse Alpha در 29 نوامبر پس از چهار سال توسعه عرضه می شود.

آلفا NFT های انحصاری: The Sandbox

Alpha Pass یک بلیط NFT است که دسترسی کامل به رویداد را به ۵۰۰۰ نفر می دهد. هزار نفر در قرعه کشی برای Sandbox Landowners شرکت می کنند و ۲۲۵۰ مورد دیگر از طریق مسابقات اجتماعی روزانه در یک دوره سه هفته ای به دارندگان حساب Sandbox داده می شود. این بلیت‌های طلایی بین ۲۹ نوامبر و ۱۹ دسامبر در بازار ثانویه OpenSea  به فروش خواهند رسید.

بازیکنان بدون پاس می‌توانند به سه تجربه و Alpha Hub، یک حالت بازی چند نفره که دارای طیف وسیعی از مکان‌ها و ماموریت‌ها است، دسترسی داشته باشند، اما واجد شرایط دریافت جوایز P2E نخواهند بود.

طبق داده های OpenSea، قیمت کف برای Sandbox NFT ها در حدود ۱۰۱۹ اتر (ETH) به ارزش ۴۲۸۴ دلار در زمان نگارش مقاله است. حجم کل تجارت از اواخر سال ۲۰۱۹ به ۳۹۷۰۰ ETH (165.3 میلیون دلار) رسیده است.

برای کاربران جدیدی که در حال تلاش برای ورود به بازی مجازی هستند، بنیانگذار و رئیس شرکت Animoca Brands، Yat Siu، به Cointelegraph گفت که مردم باید قبل از برداشتن زمین توکن شده، برای تجربه دقیق Sandbox وقت بگذارند:

“من به افرادی که می خواهند آن را تجربه کنند توصیه می کنم، فقط به مکان ها بروید، آنها را تجربه کنید، به انجمن در Discord بپیوندید، با آنها چت کنید. قبل از اینکه بخواهید زمین بخرید، ببینید چه چیزی درباره آن است، زیرا می دانید، مانند خرید ملک در هر کجای دنیا است.»

او افزود: «منظورم این است که شما قرار نیست فقط به نیویورک پرواز کنید و بگویید، من آن را خواهم برد.

مطالب مرتبط: Axie Infinity، Decentraland و کریپتوهای «metaverse» پس از تغییر برند فیس بوک به متا افزایش یافتند.

Axie Infinity پر فروش ترین NFT

در ابتدای این ماه، The Sandbox دور سرمایه گذاری ۹۳ میلیون دلاری سری B را به رهبری SoftBank Vision Fund 2 بست. این شرکت اظهار داشت که این پروژه به مدت چهار سال در حال توسعه بوده است و Metaverse خود را در مراحل “مرحله ای” و با حرکت رو به جلو راه اندازی خواهد کرد. . گزارش شده است که این بودجه به سمت گسترش The Sandbox از طریق توسعه بازی‌های جدید و تجربیات زنده و جستجوی مشارکت‌های بیشتر با مارک‌های معروف و دارایی‌های فکری اختصاص خواهد یافت.

طبق داده‌های Coingecko، قیمت SAND اوایل امروز به بالاترین حد خود یعنی ۳٫۴۲ دلار رسید. SAND در سال ۲۰۲۱ با افزایش ۸۶۶۳٫۵ درصدی در ۱۲ ماه گذشته مواجه بوده است.