مدیر فیس بوک بیت کوین را به خانه آورد

علاقه مارک زاکربرگ به بیت کوین

آیا فیس بوک واقعاً وارد بیت کوین می شود؟ بز مارک زاکربرگ می تواند یک نکته باشد

  شایعه هایی بر مبنای سرمایه گذاری فیس بوک در این رمزارز وجود دارد و اینکه مدیر عامل فیس بوک ، بر اساس پست اخیر خود ، نام بزهای خود را “Max” و “Bitcoin” گذاشته است.

علاقه مارک زاکربرگ به بیت کوین

آنتونی اسکاراموچی بنیانگذار SkyBridge در توییت خود از زاکربرگ در جامعه بیت کوین استقبال کرد:

من می دانستم که مارک زاکربرگ وقتی دیوید مارکوس را از پی پال برای اداره تجارت رمزنگاری فیس بوک استخدام کرد ، به یک بیت کوین تبدیل خواهد شد. این یک جاده طولانی و پر پیچ و خم بوده است ، اما به # بیت کوین خوش آمدید. کار عالی زوک و دیوید. برای آنچه بعدی می آید هیجان زده ام.

برخی تا آنجا که شوخی می کردند پنجمین فرد ثروتمند ممکن است تبدیل به یک ماکسیما لیست بیت کوین شود ، زیرا اکنون G.O.A.T است.

امیدوارم که این بار بزهای زاکربرگ کشته نشوند تا به عنوان یک وعده غذایی به مدیر عامل توییتر جک دورسی سرو شوند.

تاریخی که باید حواسمان به آن باشد

جلسه سهامداران فیس بوک قرار است در تاریخ ۲۶ مه برگزار شود. علاقه مندان به رمزنگاری ممکن است بخواهند این روز را در تقویم های خود ثبت کنند ، با توجه به اینکه احتمال زاکربرگ در اعلام منابع بیت کوین اکنون افزایش یافته است.

همانطور که توسط U.Today گزارش شد ، شایعه شده بود که غول رسانه های اجتماعی رمزنگاری را در ترازنامه خود هنگام تماس با درآمد خود در اواخر آوریل افشا می کند. با این حال ، این هرگز اتفاق نیفتاد. طبق نتایج Q1 فیس بوک ۶۴ میلیارد دلار پول نقد و معادل آن دارد.