آیا قطعی برق باعث ریزش بیت کوین شد؟

علت ریزش بیت کوین

آیا قطعی گسترده برق چین باعث سقوط بیت کوین تا ۵۰ هزار دلار شد؟ طبق تحلیل های ویلی وو، قطع برق به صورت گسترده در مرکز استخراج معادن چینی ، سین کیانگ سقوط Bitcoin را به ۵۰،۰۰۰ دلار رساند. و همچنین اشاره کرد که گزارشات مشخص کننده خاموشی ها در هفته اخیر مشخص شد، طبق […]

آیا قطعی گسترده برق چین باعث سقوط بیت کوین تا ۵۰ هزار دلار شد؟

طبق تحلیل های ویلی وو، قطع برق به صورت گسترده در مرکز استخراج معادن چینی ، سین کیانگ سقوط Bitcoin را به ۵۰،۰۰۰ دلار رساند.

و همچنین اشاره کرد که گزارشات مشخص کننده خاموشی ها در هفته اخیر مشخص شد، طبق شاخص مصرف انرژی بیت کوین کمبریج یا BECI ، سین کیانگ(چین) تقریباً یک چهارم نرخ هش جهانی را نشان می دهد. به گفته یچارتز ( تحلیلگر) روز گذشته بیشترین افت نرخ هش شبکه بیت کوین از نوامبر ۲۰۱۷ راشاهد بودیم ،به طوری که نرخ هش از ۱۷۲ میلیون تراهاهش در ثانیه به حدود ۱۵۴ میلیون THH در ثانیه سقوط کرد. همچنین ویلی وو ( تحلیل‌گر مشهور بازار رمز ارز) سقوط شدید BTC در ۱۸ آوریل را ناشی از افت ناگهانی نرخ هش در نتیجه قطع برق در منطقه سین کیانگ چین دانست.

و با اشاره به ۹۰۰۰ BTC که در ۱۶ آوریل به Binance منتقل شد ، حدس می زند که توسط “نهنگی با آگاهی به اتفاقات چین” منتقل شده باشد.