بیت کوین بی ثبات و غیرقابل پیش بینی

فرصت های فوق العاده سرمایه گذاری در بیت کوین

مشاور مالی ریک ادلمن ، توصیه کرده است که علی رغم نوسانات ارز های دیجیتال ، بیت کوین را در سبد سرمایه گذاری داشته باشید.

مشاور مالی ریک ادلمن ، بنیانگذار Edelman Financial Engines و شورای دارایی های دیجیتال RIA ، توصیه کرده است که علی رغم نوسانات ارز های دیجیتال ، فرصت نگهداری بیت کوین را در سبد سرمایه گذاری از دست ندهید . وی گفت:

“این کاملا جدید و متفاوت است و اولین کلاس واقعی جدید دارایی در حدود ۱۵۰ سال گذشته است.”

ریک ادلمن مزایای فرصت داشتن بیت کوین در اوراق بهادار را می بیند

ریک ادلمن  در مصاحبه با یاهو فایننس در مورد بیت کوین و سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال صحبت کرد. وی موتورهای مالی Edelman و شورای دارایی دیجیتال RIA را تأسیس کرد. او همچنین نویسنده چندین کتاب مالی شخصی و مجری یک برنامه رادیویی گفتگوی مالی شخصی به نام The Ric Edelman Show است.

ادلمن توضیح داد که

“اکثر متخصصان مالی” که مدتهاست در تجارت فعالیت می کنند و “بسیار موفق ، بسیار با استعداد و باتجربه هستند” ، فرصت های کلاس دارایی جدید را از دست می دهند زیرا درک خوبی از ارز دیجیتال ندارند ، مانند بیت کوین. “هرچه استعداد شما بیشتر باشد ، هرچه تعداد شغل حرفه ای بیشتر باشد ، هرچه مدرک دانشگاهی بیشتری در این فضا داشته باشید ، دشوارتر است که بیت کوین را تحریک کنید.”

مشاور مالی با اشاره به اینکه او از “بیت کوین به عنوان پروکسی برای همه دارایی های دیجیتال استفاده می کند” تأکید کرد ، “مهم است که تشخیص این یک دارایی کاملا جدید و متفاوت است که هیچ چیز مشترکی با هر چیز دیگری که ما با آن آشنا هستیم ندارد. : سهام ، اوراق قرضه ، املاک و مستغلات ، نفت ، طلا ، کالاها. ” وی همچنین اظهار نظر کرد:

این کاملا جدید و متفاوت است و اولین کلاس واقعی جدید دارایی در حدود ۱۵۰ سال گذشته است … دارای فرصت های سرمایه گذاری فوق العاده ای است.

ادلمن در مورد چگونگی سرمایه گذاری در بیت کوین گفت:

“وقت آن است که صفر کنیم.” وی تأکید کرد: “ما باید بفهمیم که بیت کوین و دارایی های دیجیتال دارایی های غیر همبستگی” با سرمایه گذاری های سنتی مانند سهام و اوراق قرضه هستند ، و آنها را “یک ایده آل اضافی به یک مجموعه متنوع … شما ریسک را کاهش می دهید در حالی که به خود فرصت بهبود می دهید برمی گردد. ”

به تازگی ، مدیر معروف صندوق هجینگ ، پل تودور جونز نیز گفته است که بیت کوین را دوست دارد متنوع کننده نمونه کارها. وی توصیه می کند ۵ درصد از اوراق بهادار را در ارزدیجیتال قرار دهید.

ادلمن اذعان کرد که قیمت بیت کوین بی ثبات و غیرقابل پیش بینی است. با این حال ، وی پتانسیل صعودی کافی را در تخصیص ۱٪ یا ۲٪ در بیشتر اوراق بهادار مشاهده می کند. وی گفت: “این می تواند از نظر مادی یک روش مفید برای بهبود بازده کلی شما در بلند مدت باشد” ، تأکید کرد که “تأثیر زیادی روی پرتفوی سرمایه گذاری شما زیاد نمی گذارد.”

مشاور مالی همچنین در مورد توکن های غیرقابل اغماض (NFT) و ارزهای دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) اظهار نظر کرد. وی گفت:

فناوری بلاکچین ، دارایی های دیجیتال ، NFT ها ، CBDC ها و توکن ها “تأثیرگذارترین نوآوری های تجاری از زمان توسعه خود اینترنت هستند.” او فریاد زد: “این عظیم است. این امر تأثیر بسزایی در تجارت جهانی خواهد گذاشت. “

بدبینی سرمایه‌گذاران به بیت کوین