جیم کرامر حرفه ای!

فروش بیت کوین توسط جیم کرامر در بازار خرسی

جیم کرامر مجری برنامه CNBC تقریباً تمام دارایی های بیت کوین خود را فروخته است و اصول نزولی قیمت بیت کوین را پیش بینی می کند .

جیم کرامر ، مجری برنامه Money Money CNBC ، اعلام کرد که تقریباً تمام دارایی های بیت کوین (BTC) خود را فروش زده است.

کرامر که در ۲۱ ژوئن در مصاحبه با Squawk Box CNBC در خیابان صحبت کرد ، اظهار داشت که بیت کوین به دلایل ساختاری صعود نمی کند و به برجام جدید مقررات چین اشاره کرد.

کرامر اظهار داشت که دولت مرکزی چین درک می کند بیت کوین “تهدید مستقیم” برای رژیم و ظرفیت آن برای کنترل جریان های پولی در داخل کشور است ، ارز رمزنگاری شده را “به عنوان سیستمی خارج از کنترل آنها” توصیف کرد.

افزایش ممنوعیت استخراج رمزنگاری چین باعث شده است که نرخ هش بیت کوین به پایین ترین سطح هشت ماهه برسد ، زیرا عملیات استخراج یا خاموش یا خارج از مرز حرکت می کند. چین همچنین در حال معامله در معاملات رمزنگاری است ، بطوریکه بانک مرکزی از سایر بانکها و موسسات پرداخت مانند Alipay و Wechat خواست تا خدمات حسابهای مرتبط با فعالیت معاملات رمزنگاری را متوقف کنند.

کرامر همچنین استدلال کرد که کاهش نرخ هش بیت کوین باید منجر به افزایش قیمت دارایی شود ، اظهار داشت: ”  در صورت غیرقانونی بودن و استخراج سخت بیت کوین ، بیت کوین باید افزایش یابد همچنین  می گویند “من مجبور به بازخرید هستم” – هنگامی که استخراج را محدود می کنید ، بدیهی است که باید افزایش یابد ، مگر اینکه یک بازخرید جهانی انجام شود. ”

“تقریبا تمام بیت کوین من فروخته شده است. نیازی به آن نیست. “

همچنین هشدار داد که تنظیم کنندگان ایالات متحده ممکن است علیه شرکت هایی که به مهاجمان باج پرداخت می کنند ، اقدامی انجام دهند و مانع از تجارت دارایی های رمزنگاری برای مشاغل شود.

کرامر به باج ۴٫۴ میلیون دلاری اخیر بیت کوین به خط لوله استعماری در ماه مه را که به طور موقت باعث کمبود سوخت در منطقه جنوب شرقی ایالات متحده شد ، اشاره کرد و گفت که سازمان های اجرایی برای بازیابی ۲٫۳ میلیون دلار BTC تلاش می کنند.

“در کشور ما ، من فکر می کنم که در مورد پرداخت باج ، از عهده ما خارج است و من شک دارم که Colonial اولین شرکتی است که باج پرداخت می کند. من فکر می کنم آنها اولین کسانی هستند که تقریبا ساحل شرقی را تعطیل می کنند “، وی هشدار داد:

“وزارت دادگستری و FBI و فدرال Reserve و خزانه داری می توانند با هم ادغام شوند و بگویند:” خوب بچه ها ، اگر باج افزار پرداخت می کنید ، ما به دنبال شما خواهیم رفت. “

مرتبط: بایدن به احتمال توافق نامه امنیت سایبری با روسیه در مورد حملات باج افزار اشاره می کند

کرامر همچنین با اشاره به بحث و جدال مداوم در مورد ذخایر پشتوانه USDT ، از Tether به عنوان یک “حلقه ضعیف” ساختاری که بازار رمز ارز را پشتیبانی می کند ، نام برد.

وی گفت: “آنها واقعاً به ما نگفته اند که چه نوع کاغذ تجاری از آنها پشتیبانی می کند و با این وجود آنها یکی از بزرگترین خریداران هستند و با این وجود من نمی توانم کسی را پیدا کنم که با آنها تجارت کند.”

این اولین باری نیست که کرامر اعلام می کند بیت کوین را به عنوان دارایی در دست ندارد. در ماه آوریل ، وی اظهار داشت که برخی از دارایی های خود را برای پرداخت وام خود پس داده است ، و این تجربه را به عنوان استفاده از “پول های ساختگی برای پرداخت پول واقعی” توصیف کرده است.

از زمان رکود در بازارهای رمزنگاری که از اواسط ماه مه آغاز شد ، قیمت بیت کوین بر اساس داده های CoinGecko 42٪ کاهش یافته است  از ۵۶،۹۲۸ دلار در ۱۲ مه به حدود ۳۱،۷۵۰ دلار  امروز کاهش یافته است.

چین، عامل کمترین میزان هش بیت کوین این روزها