بدبین نسبت به بیت کوین

فروش بیت کوین توسط موسسات ، علیرغم بازگشت قیمت

صندوق های بیت کوین همچنان نزولی هستند زیرا احساسات نهادی همچنان نسبت به بیت کوین نزولی است.

فروش بیت کوین توسط موسسات ، علیرغم بازگشت قیمت

سرمایه گذاری در محصولات سازمانی بیت کوین در هفته گذشته همچنان رو به کاهش است.

CoinShares در گزارش جریانات صندوق دارایی دیجیتال ۲۶ ژوئیه ، یادداشت می کند که محصولات Crypto سازمانی برای سومین هفته متوالی با ۲۸ میلیون دلار خروج از بخش در هفته منتهی به ۲۳ ژوئیه ، جریان خروجی را تجربه کرده اند. به همین ترتیب ، هفته شاهد افزایش ۱۷۰ درصدی در خروجی در مقایسه با به ۱۰٫۴ میلیون دلار برای هفت روز گذشته.

یافته ها نشان داد که وجوه مبتنی بر بیت کوین با ۲۴ میلیون دلار ، یا ۸۵ درصد خروجی ترکیبی از محصولات رمزنگاری ، بیشترین میزان خروج را داشته است. خروجی ماهانه BTC در حال حاضر ۴۹ میلیون دلار است ، اگرچه جریان های فعلی همچنان مثبت و ۴٫۱ میلیارد دلار است. CoinShares اظهار داشت:

“خروجی های هفته گذشته نشان می دهد که علیرغم اظهار نظرهای سازنده اخیر بازیگران اصلی صنعت ، احساسات منفی همچنان در کلاس دارایی نفوذ می کند.”

محصولات اتر همچنین شاهد خروج ۷٫۳ میلیون دلار در طول هفته بودند ، در حالی که صندوق های چند دارایی روند خالص را با جمع آوری ۳٫۱ میلیون دلار جبران کردند. این گزارش افزود که صندوق های چند دارایی تنها گروه از محصولات سرمایه گذاری رمزنگاری هستند که تاکنون برای هر هفته از سال ۲۰۲۱ جریان خالصی را تجربه کرده اند.

با وجود رکود ، مدیر برجسته دارایی رمزنگاری ، Grayscale ، ورودی ۲٫۵ میلیون دلار را برای دوره ثبت کرد. آخرین دارایی های آن تحت بولتن مدیریت گزارش کل دارایی های تحت مدیریت ۳۳٫۶ میلیارد دلار از ۲۷ جولای را نشان می دهد.

CoinShares به این نتیجه رسید که گردش مالی محصولات سرمایه گذاری همچنان پایین است و ۱٫۷ میلیارد دلار در هفته است – که فقط ۲۲٪ از میانگین هفتگی ماه مه را تشکیل می دهد.

با این حال ، داده های CoinShares قبل از اقدام بازار صعودی روز دوشنبه که سود بیت کوین را در کمتر از سه ساعت ۱۵ درصد افزایش داد ، ثبت شد.